Petrol
83.55
0.83%
Euro
17.8185
0.48%
Dolar
18.4658
-0.05%
Altın
968.23
0.54%
Borsa
326
0.00%
Bitcoin
371.561
6.16%
17ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 17 C

  Rus 'Rapunzel' sosyal medyada büyük ilgi görüyor

  Rusya'da yaşayan Anastasya Sidorova, 23 yaşında bir genç kız. Onu yaşıtlarından ayıran ise kızıl renkteki upuzun saçları. Sidorova saçlarıyla sosyal medya fenomeni oldu.
  • Haber Merkezi
  • 26.12.2017 - 14:02
  Rus 'Rapunzel' sosyal medyada büyük ilgi görüyor

  Sosyal medyanın hayatımıza girişi ile çok sayıda ilginçlik ve güzellik yaşamımızın bir parçası haline geldi. O güzelliklerden biri de Rusya'da yaşayan 23 yaşındaki Anastasya Sidorova. Onu özel kılan şey ise saçları.

  Rus 'Rapunzel' sosyal medyada büyük ilgi görüyor - GALERİ

  Rus Rapunzel sosyal medyada büyük ilgi görüyor #1

  SOSYAL MEDYA'NIN RAPUNZELİ

  Rusya’nın başkenti Moskova’da yaşayan 23 yaşındaki Anastasya Sidorova, saçlarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Sosyal Medya üzerinden yapılan paylaşımları yoğun bir beğeni yağmuruna tutulan Sidorova, artık sosyal medyada uzun saçlarıyla ünlü masal kahramanı "Rapunzel" olarak anılıyor.

  Rus 'Rapunzel' sosyal medyada büyük ilgi görüyor VİDEO

  Rus Rapunzel sosyal medyada büyük ilgi görüyor #2

  KEL KALMA TEHLİKESİ YAŞADI

  23 yaşındaki güzel hayat hikayesini anlatırken ilghinç bir ayrıntıya da değindi. Şu anda böylesine güzel görünen saçlarının geçmişte döküldüğünü ve çok kötü bir halde olduğunu belirtirken, zamanında kel kalma tehlikesi yaşayarak çok sağlıksız saçlara sahip olduğunu belirtti.

  Rus Rapunzel sosyal medyada büyük ilgi görüyor #3

  Instagram'da yaklaşık 400 bin takipçisi olan Sidorova, kullanıcılar tarafından 106 santim uzunluğundaki saçları nedeniyle "Rapunzel" olarak anılıyor.

  RUS RAPUNZEL'E RAKİP

  Kızıl ve upuzun saçlarıyla tamamen masallardan çıkmışçasına görünen 23 yaşındaki Anastasya Sidorova, Instagram'ın yeni fenomeni haline geldi.

  Daha önce saçlarıyla sosyal medyanın yıldızı haline gelen ve "Rus Rapunzel" olarak anılan Dariya Gubanova'ya rakip çıktı.

  Rus Rapunzel sosyal medyada büyük ilgi görüyor #4


  Görüş Bildir