Euro
10.1404
0.23%
Dolar
8.6521
0.29%
Altın
493.62
0.28%
Borsa
1.392
0.43%
Bitcoin
366.019
-2.30%
21ºC
İstanbul
Bulutlu 21 C

  Kur artışı Türkiye'de konut satışını artıracak

  Kariyeri boyunca 3 bini aşkın ev satan eller Williams CEO’su Chris Heller, Türkiye gayrimenkul piyasasıyla ilgili gözlemlerini anlattı.
  • 08.09.2015 - 14:18
  Kur artışı Türkiye'de konut satışını artıracak

  kur

  Kuzey Amerika’da gayrimenkul danışmanlık sektörünün ikonları arasında gösterilen dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams CEO’su Chris Heller İstanbul’da gayrimenkul danışmanlarıyla bir araya geldi. Başarısının sırlarını sektörde aktif rol oynayan gayrimenkul danışmanlarına anlatan Heller, Türkiye gayrimenkul piyasasıyla ilgili gözlemlerini de katılımcılar ile paylaştı.

  KUR ARTIŞI YABANCI YATIRIMCIYI TÜRKİYE'YE ÇEKECEK

  Türkiye gayrimenkul piyasasının fırsatlarla dolu olduğunu belirten Chris Heller; “İstanbul dünyanın en güzel ve değerli şehirlerinden bir tanesi. Bu büyüleyici şehir her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Gözlemlediğim kadarıyla İstanbul’da ki gayrimenkul fiyatları oldukça yüksek, rakamların yüksek olması hizmet bedellerinin de yüksek olduğunu gösteriyor. Bu da gayrimenkul danışmanları için İstanbul’u kazançlı bir şehir haline getiriyor. Döviz kurundaki artışa baktığımızda ise kurda yaşanan değişiklikler özellikle yabancı yatırımcılar için fırsat olarak görülüyor. Dünya’nın neresinde olursanız olun, doğru zamanda doğru aksiyonları aldığınız takdirde başarı kaçınılmaz” dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir