Euro
10.3377
0.03%
Dolar
8.6461
-0.04%
Altın
498.24
0.7%
Borsa
1.403
-0.49%
Bitcoin
295.403
9.96%
27ºC
İstanbul
Bulutlu 27 C
  Texas'daki otel karavan ve çadırdan inşa edildi

  Texas'daki otel karavan ve çadırdan inşa edildi

  21 dönümlük araziye kurulmuş bu otelin odaları karavan ve çadırdan yapıldı.
  • 22.09.2016 - 11:21

  El Cosmico, Texas, Marfa'da bulunan bir otel olarak biliniyor. 21 dönümlük araziye kurulmuş bu otelin odalarını iseretro karavanlar, Kızılderili kabilelerine aitmiş gibi görünen çadırlar ve keçeden yörük çadırlarından meydana geliyor.

  Texas daki otel karavan ve çadırdan inşa edildi #1

  SANAT ETKİNLİKLERİ DÜZENLENİYOR

  Sanatın, gezginliğin ve aylaklığın hüküm sürdüğü komplekste sık sık spiritüel atölyeler ve başta Trans Pecos Festivali olmak üzere çeşitli sanat etkinlikleri gerçekleştiriliyor.

  Texas daki otel karavan ve çadırdan inşa edildi #2

  CESUR GEZGİNLER VE AVARELER İÇİN BİR YUVA

  El Cosmico'nun web sitesinde yer alan sözler, "Hayatın, macera ve hiçbir şey yapmamanın bir dengesinden oluşması gerektiğine inancımızdan, barınak; ara sıra eğlence; öğrenmek, yapmak ve yaratmak için fırsat ve yalın çölün heybetine erişim sunuyoruz. Alabildiğine geniş alanlardan, sonsuz yıldız örtüsüne El Cosmico size inşa edilmiş dünyadan geçici bir özgürleşme sunuyor. Gezegenin her köşesinden cesur gezginler ve avareler için burası ikinci bir yuva." otelin misyonunu özetliyor.

  Texas daki otel karavan ve çadırdan inşa edildi #3

  40 KİLOMETRE UZAKLIKTA YER ALIYOR

  Marfa, aynı zamanda 1970'lerden beri pek çok sanatçıyı etkileyen, pek çoğunun atölyelerine de ev sahipliği yapmakta olan bir kasaba. Elmgreen & Dragset'in ünlü "Prada Marfa" eseri de bölgeye 40 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

  Texas daki otel karavan ve çadırdan inşa edildi #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir