Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Irina Shayk: Türkiye her zaman kalbimde

Hollywood’un ünlü oyuncusu Bradley Cooper ile evlenen Victoria’s Secret modeli Irina Shayk, bilinmeyenleri hakkında samimi açıklamalar yaptı.

1/25

Doğumdan 6 ay sonra podyumlara dönen Shayk, "Oğlak burcuyum ve çalışmayı çok seviyorum. Daima kendimi geliştirmek istiyorum. Modellikten uzak kaldığım söylenemez zaten çalışıyordum ve ayrıca şimdi kariyerime ara vermek için doğru zaman değil. Seyahatler, çekimler... Bu benim hayatım, işimi seviyorum. " dedi.

2/25

Defilelere çok geç çıkmaya başladığını ifade eden Rus model, "Şimdiki kızlar 14-15 yaşında podyuma çıkmaya başlıyorlar. Bu yüzden benim için her defile bir keyif. Bu yılki moda haftalarında yalnızca birkaç defileye çıktım ve beni çok mutlu etti. Ailemle buluşmuş gibi oldum." diye konuştu.

3/25

Habertürk'e konuşan Irina Shayk, nasıl keşfedildiğini şu sözlerle anlattı: "Beni 2007'de Moskova'da çalışırken keşfettiler. 10 yıl geçti ve hâlâ buradayım. Ben gerçek bir Rus'um, benden kurtulamazsınız! Her kadının güzel olduğuna inanan harika insanlarla çalışıyorum. Güzel iç çamaşırları kadınlara kendini seksi ve özgüvenli hissettiriyor. Üstelik çok pahalı olmamalı. Rusya'nın küçük bir kasabasında doğdum ve bırakın iç çamaşırını, hiçbir şey için harcayacak paramız yoktu. Şahsen iç çamaşırına servet ödemek istemem. "

4/25

Doğumdan kısa süre sonra eski formuna nasıl kavuştuğunu da anlatan Shayk, "İştahlı biriyim ama yemekle sporu dengelemek gerekli. Özel bir diyet yapmadım, canım istediğinde spor salonuna gidip çalıştım. İdman yapmak istemediğim günlerde pas geçtim. Mutlulukla ilgili. Mutlu olduğunuzda bu vücudunuza ve yüzünüze yansıyor. " ifadelerini kullandı.

5/25

Modellik yapmak isteyenlere tavsiyelerde bulunan Irina Shayk, "Ne istediğinizi bileceksiniz ve güçlü bir karakteriniz olacak. Işıltılı görünüyor ama aslında pek de ışıltılı değil. Modelliğe başladığımda beş parasızdım. Herkes gelip bir tavsiye veriyordu: Kilo ver, saçını boyat, vs. Bunların hepsini birden dinleyemezdim. Kararlı davrandım, burnumun dikine gittim. Karakterinizden ödün vermeyin! En önemli tavsiyem bu!" dedi.

6/25

Türk fotoğrafçı Mert Alaş'la oldukça yakın arkadaş olan Shayk, Türklerle Rusların birbirine çok benzediğini şu sözlerle dile getirdi: "Hep söylerim: Türkler ve Ruslar birbirimize çok benziyoruz. Bir şeyi kafamıza koymuşsak ve istiyorsak, her şeyimizi veriyoruz. Bir şeyi reddediyorsak tamamen reddediyoruz. Geçenlerde Mert'le Paris'te bir çekim yaptık, annemle tanıştı. Artık aileden biri. "

7/25

Zaman zaman Türkiye'ye gelen Rus model, Türk kıyılarına hayran olduğunu da sözlerine ekledi.

8/25

Shayk, "19-20 yaşındayken ailemle pahalı tatillere çıkamıyorduk, Türkiye bizim için en uygun seçenekti.

9/25

Muhteşem bir deniz, harika insanlar, bir dolu Rus. Türkiye her zaman kalbimde. Gelecek sefer Türkiye' de buluşalım. " diye konuştu.

10/25

11/25

12/25

13/25

14/25

15/25

16/25

17/25

18/25

19/25

20/25

21/25

22/25

23/25

24/25