Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Julia Roberts'ın son hali hayranlarını üzdü

Yıllara meydan okuyan fiziği ve gülüşüyle efsaneleşen Hollywood'un en özel kadını, son paylaşımında hayranlarını şaşırttı.

1/16

Richard Gere ile mükemmel bir uyum yakalayıp bir çok kez kamera karşısına geçen Julia Roberts'ın son hali hayranlarını üzdü.

2/16

1990'lerın başında hayatımıza "Özel Bir Kadın" la giren dünyaca ünlü yıldız Julia Roberts'a yılların haksızlık yaptığı son paylaşımında ortaya çıktı.

3/16

Abisi Eric Roberts'ın kızı Emma ile kağıt oynarken çekilip sosyal medyada paylaşılan pozda Julia Roberts, bambaşka biri gibi görünüyor.

4/16

Kendisi gibi oyuncu olan yeğeni Emma Roberts'ın "Julia hala ile oyun" notuyla paylaştığı pozda 51 yaşındaki oyuncu, kalın çerçeveli gözlükleri ve makyajsız haliyle dikkati çekti.

5/16

Aşırı kilo verdiği görülen Roberts'ın alnındaki gözle görünür hale gelmiş damarlar da takipçilerini korkuttu.

6/16

Roberts, geçen yıl People dergisi tarafından 'Yaşayan en seksi kadın' seçilmişti.

7/16

Julia Roberts, Oscarlı Amerikalı oyuncudur..

8/16

Oyuncu Betty Lou Bredemus ve Walter Grady Roberts'ın en küçük çocuğudur.

9/16

140 milyon dolarlık servetiyle Hollywood'un en zengin oyuncusudur.

10/16

Yıllık 62 milyon dolarlık kazancıyla da yılda en çok kazanan kadın oyuncuların ilk sırasında yer alıyor.

11/16

Julia Roberts, 1986 yılında, erkek kardeşinin yönetmen Eric Masterson’u ikna etmesiyle, ilk oyunculuk denemesini “Blood Red” adlı bir filmle gerçekleştirdi.

12/16

Julia Roberts, 1989 yılında, “Stell Magnolias” filmindeki performansıyla Altın Küre En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazandı ve yine aynı filmle Oscar’a aday gösterildi.

13/16

1990 yılının en çok hasılat yapan filmi “Pretty Woman Özel Bir Kadın”da Richard Gere ile başrolü paylaştı.

14/16

Milyoner bir adamın kalbini çalan bir fahişeyi canlandırdığı rolü ile En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Küre ve British Academy ödüllerini kazandı, ayrıca En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar’a aday gösterildi.

15/16

Steven Soderbergh'in yönetmenliğini yaptığı ve başrollerinde Albert Finney'in yer aldığı 'Erin Brokovich Tatlı Bela' filmindeki rolü ile En İyi Kadın Oyuncu Oscar Ödülü’nü kazandı.

16/16