Petrol
111.85
1.05%
Euro
17.312
0.09%
Dolar
16.1579
0.51%
Altın
968.27
0.21%
Borsa
2375
0.00%
Bitcoin
485.101
2.09%
17ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 17 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti grup toplantısında

  Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti grup toplantısında

  Erdoğan, partililere seslenirken CHP'nin yeni vitrin ismi olan Canan Kaftancıoğlu'nun Türkiye düşmanı söylemlerine dikkat çekti.
  • Haber Merkezi
  • 16.01.2018 - 11:57

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda CHP'nin yeni İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun terör destekçisi ve Türkiye düşmanı mesajlarına için, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na seslenerek "Ey Kemal Efendi, söyle bana arkadaşını söyleyeyim sana kim olduğunu, kiminle yoldasın gör işte." dedi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti grup toplantısında #1

  Erdoğan, duvara yansıtılan ekranda Kaftancıoğlu'nun skandal sözlerini partilileriyle paylaşarak şunları söyledi:

  Erdoğan'dan Canan Kaftancıoğlu'na sert tepki ViDEO

  "BİR ŞEY DEMEMİZE GEREK YOK, KENDİSİ ANLATIYOR"

  "Elbette demokrasiye saygımız var. Bu kişi madem ki kongre salonundan çıkmıştır, öyleyse CHP'nin il başkanı, diyecek sözümüz yok.

  Ama bir il başkanının geçmişine baktığımızda bizim bir şey dememize gerek kalmıyor. Kendi söyledikleri zaten her şeyi anlatıyor.

  Şimdi ekrana bir bakalım, polisimize taş atmaya kadar görüntülerden tutun, attığı tweet'lere kadar, nasıl birikimdir bu.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti grup toplantısında #2

  "ATATÜRK'ÜN KURDUĞU PARTİ NE HALE GELDİ"

  Her şey bir tarafa da, Atatürk'ün kurduğu parti ne hallede geldi, kimlerin eline kaldı yahu. Ermeni soykırımı diyerek tarihimizi ve milletimizi aşağılıyor, 'Devlet katil değil, seri katil' diyerek, terör eylemlerinde hayatını kaybedenlerin suçunu devlete atıyor.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti grup toplantısında #3

  Elinde taşla güvenlik güçlerimize saldırırken çekilen fotoğraf, kendisine ait değilse bile bu fotoğrafa nasıl sahip çıktığını gösteriyor.

  "BİZZAT GEZİ PROVOKASYONU YAPTI"

  Diğer paylaşımlarımdan, Gezi olayları sırasında insanları 'ananı da al haydi Taksim'e...' dahil, tahrik etmek dahil provokasyonların içinde bizzat bulunduğu anlaşılıyor.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti grup toplantısında #4

  "KOBANİ İHANETİNE ORTAK OLDU"

  İşte görüldüğü gibi HDP - CHP birlikteliğini savunan tweet'ler attı. PKK'nın güdümündeki BDP'liler ülkemizi kaosa sürüklemek için sokakları kana boğarken bu kişi 'Kürtler Gezi'de yok diye bahane bulmayın, Kobani'de ne yapıyorsun ona bak' diyerek yapılan ihanete ortak oluyordu.

  "YASİN BÖRÜ ALÇAKÇA ŞEHİT EDİLDİ"

  Hatırlarsanız bu olaylarda ihtiyaç sahiplerine kurban eti dağıtmak için evden çıkan Yasin Börü ve onun gibi 50'nin üstünde masum insan alçakça şehit edilmişti.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti grup toplantısında #5

  "15 TEMMUZ DİRENİŞİNİ İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞTI"

  15 Temmuz kahramanlarına etmedik hakaret bırakmıyor, darbe gecesi henüz daha işin rengi bile belli olmamışken 15 Temmuz direnişini itibarsızlaştırmaya çalışıyor.

  "15 TEMMUZ'DA ALLAH'INIZ BELANIZI VERSİN DEDİ"

  Bu kişi daha sonra 34 vatandaşımızın alçakta şehit edildiği Boğaz köprüsü için şunu diyor: Tekbir getirerek mi demokrasi mücadelesi verilir. İnandığınız Allah'ınız sizin belanızı versin.

  "EY KEMAL EFENDİ KİMİNLE AYNI YOLDASIN GÖR"

  Ey Kemal Efendi, söyle bana arkadaşını söyleyeyim sana kim olduğunu, kiminle yoldasın gör işte."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir