Euro
10.0119
-0.56%
Dolar
8.425
-0.36%
Altın
493.84
-0.67%
Borsa
1.39
-0.13%
Bitcoin
329.611
-2.40%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C

  AK Parti'den ilk değerlendirme Taner Yıldız'dan geldi

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti Genel Başkan adayı gösterilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.
  • 21.08.2014 - 20:21
  AK Parti'den ilk değerlendirme Taner Yıldız'dan geldi

  AK Parti den ilk değerlendirme Taner Yıldız dan geldi #1

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti Genel Başkan adayı gösterilmesine ilişkin gazetecilerin sorularını yanıtladı.

  AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Binali Yıldırım'ın salonda olup olmadığının sorulması üzerine Yıldız, "Tabii tabii" ifadesini kullandı.

  DAVUTOĞLU HOCAM

  AK Parti Genel Başkan adayı olarak Davutoğlu'nun açıklanmasına ilişkin görüşlerinin sorulması üzerine ise Yıldız, şunları söyledi:

  "Az önce Davutoğlu Hocam, alışkanlık gereği söylüyorum, inşallah Başbakanımız, Türkiye'nin geleceği ile alakalı, Türkiye'nin büyümesi ve ilerlemesi ile alakalı hedeflerini son derece net ortaya koydu. AK Parti hükümetleri kesintisiz bir şekilde, aynı şekilde bütün işlemlerine Türkiye'nin büyümesine olan katkısını koymaya devam edecek. AK Parti şu ana kadar doğru yaptığı için güçlendi, güçlendiği için de daha çok doğru yapma kabiliyet ve kapasitesine inşallah yeni hükümetimizle beraber ortaya koymuş olacak. Hayırlı uğurlu olsun."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir