Euro
15.2220
-0.06%
Dolar
13.6365
-0.10%
Altın
788.3540
0.03%
Borsa
1998
0.00%
Bitcoin
515.625
3.35%
1ºC
İstanbul
Güneşli 1 C
  Antalya'da sıcak havalar tatilcileri bunaltıyor

  Antalya'da sıcak havalar tatilcileri bunaltıyor

  Antalya'da sıcaktan bunalan tatilciler için havuzda buz yarışmaları düzenlendi.
  • Ajanslar
  • 03.08.2015 - 16:40

  Alanya Meteoroloji Müdürlüğü verilerine göre yılın en sıcak gününü geçiren Alanya’da yerli ve yabancı tatilcilerle bölge halkı dışarı çıkmamayı tercih etti.

  Antalya da sıcak havalar tatilcileri bunaltıyor #1

  HAVUZDA BUR YARIŞMASI

  Sokaklar boşalırken, dışarı çıkmak zorunda kalanlar ise güneşten korunmaya çalıştı. Yüksek sıcaklık nedeniyle bazı işletmeler ise müşterilerini serinletmek için alternatif eğlencelere yöneldi. Bir su parkına gelen tatilciler, havuzda buz yarışması yaptı.

  TATİLCİLERİN BOT KEYFİ

  Buzla doldurulan botta en fazla kalabilene çeşitli hediyeler verildi. Bazı turistler ise havuza buz kalıplarıyla girmeyi tercih etti.

  Antalya da sıcak havalar tatilcileri bunaltıyor #2

  Antalya da sıcak havalar tatilcileri bunaltıyor #3

  YETKİLİLERDEN DIŞARI ÇIKMAYIN UYARISI

  Meteoroloji yetkilileri bugün ve yarın yılın en yüksek sıcaklığının yaşanacağına dikkati çekerek, öğle saatlerinde dışarı çıkılmaması konusunda uyardı.

  Antalya da sıcak havalar tatilcileri bunaltıyor #4

  YABANCI TURİSTLERİN ADRESİ: ALANYA

  Türkiye’de yabancı turistin en çok rağbet gösterdiği merkez olan kentte, yine birçok ilden tatile gelen yerli turistlerle birlikte kent halkının da sahillere ve su parklarına akın etmesi bekleniyor. Başta Konyaaltı ve Lara plajları sabah saatlerinden itibaren yoğunluk yaşamaya başladı. Deniz suyu sıcaklığının 29 derece kaydedildiği kentteki su parkı ve havuzlar da yoğun taleple karşı karşıya kaldı. Uzmanlar, özellikle solunum sıkıntısı çeken, kronik akciğer hastaları, astım, KOAH ve bronşit hastalığı olan hastalar için riskli gün olduğunu söyledi. Özellikle yüksek nemim bu gruptaki hastalar için sıkıntı yaratabileceğine dikkat çekildi.

  Demirtaş'ın tatil fotoğrafı internete düştü haberi

  Antalya da sıcak havalar tatilcileri bunaltıyor #5


  Görüş Bildir