Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
347.399
2.83%
27ºC
İstanbul
Açık 27 C
  Arnavutluk'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı duygulandıran şiir

  Arnavutluk'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı duygulandıran şiir

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk'ta katıldığı cami açılışında dinlediği şiirle duygu dolu anlar yaşadı.
  • Ajanslar
  • 14.05.2015 - 00:03

  Arnavutluk ta Cumhurbaşkanı Erdoğan ı duygulandıran şiir #1

  Arnavutluk'un Başkenti Tiran’a bağlı Preza'da köyünde açılan Tarihi Kaleiçi Camisi'nin açılışında, Aziz Mahmut Vakfı İşkodra İmam Hatip Okulu öğrencileri tarafından seslendirilen "Biz kısık sesleriz" şiiri ve ilahiler nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile Aile Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam gözyaşlarına hakim olamadı.

  Arnavutluk'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı duygulandıran şiir

  Arnavutluk ta Cumhurbaşkanı Erdoğan ı duygulandıran şiir #2

  ENGELLİ ÇOCUKLA SOHBET ETTİ

  Miting havasında yapılan Preza’da Tarihi Kaleiçi Camisi’nin açılışına yaklaşık 8 bin kişi katıldı. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un selamlama konuşması da yaptığı törende, açılış kurdelası kesilmeden önce Emine Erdoğan engelli bir çocuğun yanına giderek bir süre sohbet etti.

  Törende, Tiran Müftüsü Ülli Gurra, Erdoğan'a Preza Camisi'nin fotoğrafı olan bir tablo hediye etti. 'Yiğit adam İşkodra sizinle gurur duyuyor', 'Müslümanların gururu Recep Tayyip Erdoğan', 'Yeni Türkiye Balkanlar'a ümit ve cesaret verdi' yazılı pankartlar dikkat çekerken Prezadalılar Erdoğan’a sevgi gösterisinde bulundu.

  Törende, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez dua ettirirken, Dünya Bektaşi Liderliği Başdede Hacı Dede Edmond Brahimaj da açılış kurdelası kesenler arasında yer aldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir