Euro
10.0676
-0.11%
Dolar
8.5484
-0.18%
Altın
495.62
-0.39%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
285.180
2.49%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  Erdoğan'dan TBMM'deki kavgayla ilgili sert sözler

  TBMM'de Anayasa görüşmeleri sırasında çıkan kavgaya değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan "O kürsü yıkmak için oraya konmadı" dedi.
  • Haber Merkezi
  • 12.01.2017 - 13:39
  Erdoğan'dan TBMM'deki kavgayla ilgili sert sözler

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde muhtarlara seslendi.

  Genel Kurul'daki kavgada kürsüyü işgal eden CHP'liler ile AK Partili vekiller arasında yaşanan kavgada kürsünün zarar görmesine değinen Erdoğan, sert konuştu:

  O KÜRSÜ YIKMAK İÇİN ORAYA KONMADI

  "Kürsü yıkmak için oraya konmadı.. O kürsü söyleyecek sözü olanlar için orada. Ama ben inanıyorum ki ne yaparsanız yapın 15 gün değil 1 ayda teklif parlamentodan geçip önüne gelecektir. Eğer millete saygınız varsa, eğer Gazi Mustafa Kemal'in "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" ilkesine inanıyorsanız o zaman bırakın millet karar versin. Ama görüyorum ki bunlar milletten rahatsız.

  Erdoğan: O kürsü yıkmak için oraya konmadı VİDEO

  HERKES HADDİNİ BİLECEK, MİLLETİN İRADESİNE SAYGI DUYACAK

  İki de bir "tek adamcılık" Ne tek adamcılığı! Bunun kaynağında siz varsınız. CHP il başkanlarının belediye başkanlığı yaptığı dönemleri biliriz biz. Daha da geriye giderseniz asıl tek adamcılığı orada görürsünüz. Eski desterleri gerekirse açarız. Bunlar tereciye tere satmaya çalışıyor. Herkes yerini haddini bilecek, milletin iradesine saygı duyacak"Erdoğan dan TBMM deki kavgayla ilgili sert sözler #1

  TBMM kürsüsünün son hali Erdoğan dan TBMM deki kavgayla ilgili sert sözler #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir