Euro
15.2206
5.2%
Dolar
13.448
4.93%
Altın
766.51
4.29%
Borsa
1.81
0.05%
Bitcoin
754.740
0.81%
8ºC
İstanbul
Çok bulutlu 8 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TESK Genel Kurulu konuşması İZLE

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TESK Genel Kurulu konuşması İZLE

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da TESK Genel Kurulu'nda konuştu. Erdoğan, dün IŞİD'le ilgili haberinde kendisini kullanarak algı operasyonu yapan New York Times'ı "Edepsizlikle" suçladı.
  • 17.09.2014 - 11:09

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ın TESK Genel Kurulu konuşması İZLE #1

  TESK Genel Kurulu'nda esnaf ve sanatkarlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, New York Times gazetesinin Türkiye'den IŞİD'e yoğun bir katılım olduğuna dair haberinde kullanılan kendisinin ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yer aldığı 'algı' fotoğrafına tepkisi çok sert oldu.

  "BU EDEPSİZLİKTİR!.. ALÇAKLIKTIR!.. ADİLİKTİR!.."

  Erdoğan söz konusu fotoğrafın kullanımına ilişkin "Bu en hafif tabiriyle edepsizliktir!.. Alçaklıktır!.. Adiliktir!.." dedi. Erdoğan ayrıca gazetenin Türkiye'yi teröre göz yuman bir ülke gibi göstermeye çalıştığının altını çizerek, yapılanın edepsizlik olduğunu ifade etti.

  Erdoğan'dan New York Times'a: Yaptığınız edepsizlik İZLE

  NEW YORK TİMES'IN ÇİRKİN ALGI ÇABASI

  New York Times, IŞİD'e katılımın Türkiye'den yoğun olduğuna yönelik bir haber yaptı. Dünyanın önde gelen gazetesi haberde, Ankara'nın Hacıbayram mahallesinin IŞİD'in eleman devşirme ve toplama merkezi haline geldiğini kaydetti. Haberde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Hacı Bayram Veli Camii'nden çıkarken çekilen fotoğrafları kullanıldı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ın TESK Genel Kurulu konuşması İZLE #2

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ın TESK Genel Kurulu konuşması İZLE #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir