Petrol
111.39
-0.11%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
486.842
3.07%
12ºC
İstanbul
Açık 12 C
  Cumhurbaşkanı, gazinin hediyesini baş köşeye koydu

  Cumhurbaşkanı, gazinin hediyesini baş köşeye koydu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Katar Emiri'ni ağırlarken çekilen fotoğrafta; gazi askerin Silopili minik çocuğun elini ısıtırken çizilen resmini baş köşeye dikkat çekti.
  • DHA
  • 15.01.2018 - 19:07

  Türkiye, Binbaşı Necmettin Tetik'i PKK'ya yönelik operasyonlar sırasında, Şırnak Silopi'de ailesiyle birlikte çatışma bölgesinden tahliye edilen küçük bir çocuğun elini nefesiyle ısıtırken tanıdı.

  CUMHURBAŞKANI'NA KARA KALEM RESİM HEDİYE EDİLMİŞTİ

  Binbaşı Tetik daha sonra Mardin Nusaybin'deki bir operasyonda yaralanarak bir gözünü kaybetti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) tedavi gören Tetik'i Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'la birlikte ziyaret etmişti. Ziyaret sırasında Erdoğan'a, Tetik'in görevi sırasında bir çocuğun elini nefesiyle ısıtmaya çalışırken çekilen fotoğrafının kara kalem çizimi hediye edilmişti.

  Cumhurbaşkanı, gazinin hediyesini baş köşeye koydu #1

  RESİM BAŞ KÖŞEDE

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çalışma ziyareti için Türkiye'ye gelen Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al Sani'yle bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Ziyarete ilişkin fotoğraflar basınla paylaşıldı. Yemek fotoğrafında ise Erdoğan'a GATA'da hediye edilen kara kalem çiziminin baş köşede olması dikkat çekti.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Binbaşı Tetik'i ziyaret etti ARŞİV VİDEO  Cumhurbaşkanı, gazinin hediyesini baş köşeye koydu #2

  Cumhurbaşkanı, gazinin hediyesini baş köşeye koydu #3

  Cumhurbaşkanı, gazinin hediyesini baş köşeye koydu #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir