Euro
15.3492
-0.51%
Dolar
13.4565
-0.46%
Altın
787.1500
-0.32%
Borsa
2,085.76
0.62%
Bitcoin
573.648
-1.54%
8ºC
İstanbul
Çok bulutlu 8 C

  Cumhurbaşkanı'ndan Kılıçdaroğlu'na erken seçim cevabı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, erken seçim isteyen Kılıçdaroğlu'na, "İlk önce seçim karnene bak" dedi.
  • 28.10.2017 - 19:00
  Cumhurbaşkanı'ndan Kılıçdaroğlu'na erken seçim cevabı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya'da AK Parti İl Başkanlığı Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

  "2019 MART'INA HAZIRLAN"

  Cumhurbaşkanı erken seçim çağrısında bulunan CHP liderine, "Neyi konuşuyorsun sen hala, hangi erken seçim? Bunlarla sen halkı aldatamazsın. Demokrasilerde zaman bellidir, vakit gelir çıkarsın, seçimi yaparsın. Sen şimdi ey Kılıçdaroğlu, çalış da 2019'un Mart'ına hazırlan." dedi.

  Cumhurbaşkanı'ndan Kılıçdaroğlu'na erken seçim cevabı VİDEO

  Cumhurbaşkanı ndan Kılıçdaroğlu na erken seçim cevabı #1

  GİTTİK ERKEN SEÇİME REZİL RÜSVA OLDUN

  Kılıçdaroğlu'nun seçim karnesine bakması gerektiğini belirten Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Tutturdu şimdi 'erken seçim' diyor. Seçimin zamanı belli zaten. AK Parti iktidarlarında çıkmaz sokak olursa ki bu biliyorsunuz 7 Haziran'da olmuştur, koalisyon görüşmeleri vesaireler falan bir netice alınmayınca orada ne yaptık, eyvallah erken seçim. Ne oldu? Gittik erken seçime, rezil rüsva oldun. Yani bizim bunlardan korkmak diye bir derdimiz yok." şeklinde konuştu.

  BU ZAT AKŞAM BAŞKA SABAH BAŞKA

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Konya AK Parti İl Başkanlığı Toplantısı'ndaki konuşmalarından satır başları şöyle:

  Bu zat şunu da söyledi. 'Yüzde 40'ın altına düşersem çekileceğim' dedi. Çekildi mi? Niye? Akşam başka, sabah başka. Şimdi biz desek ki 'Haydi seçime gidelim', inanın bana kaçacak delik arar.

  Cumhurbaşkanı ndan Kılıçdaroğlu na erken seçim cevabı #2

  BAK KILIÇDAROĞLU, ADAMLARINA SÖYLE

  AK Parti'nin kendi iç bünyesindeki değişim ihtiyacının ürünü tasarrufları eleştirerek demokrasinin namusunu kurtarmıyor sadece üzerinize vazife olmayan bir işe karışmış oluyorsunuz.

  Bak Kılıçdaroğlu, adamlarına da söyle, AK Parti'nin kendi bünyesinde eğer belediye başkanlarıyla ilgili gayet güzel bir şekilde bazı yerlerde bazı değişimleri siyasi olarak yapıyorsak, bu senin anlamayacağın, bilmeyeceğin bir iştir. Çünkü senin siyasette daha çok öğreneceğin işler var. Bu atılan adımların neler getirip götüreceğini de gelecekte öğreneceksin. Biz bir şeyi yapıyorsak, bunu kılı kırk yararak yaparız. İstişarelerimizi yaparız, adımlarımızı da ona göre atarız.


  Görüş Bildir