Petrol
101.52
0.82%
Euro
17.5918
0.25%
Dolar
17.224
0.05%
Altın
964.2
0.15%
Borsa
2417
0.38%
Bitcoin
352.227
1.55%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C
  Devlet Bahçeli'den CHP'ye sert sözler

  Devlet Bahçeli'den CHP'ye sert sözler

  MHP lideri Devlet Bahçeli, Kartal'da HDP mitingine katılan CHP'ye "Atatürk bunları görse alayını İzmir'e kadar kovalar" dedi.
  • Detay Haber
  • 22.11.2016 - 10:24

  CHP'lilerin Kartal'daki HDP mitingine katılması hakkında sert konuşan Devlet Bahçeli, şunları söyledi:

  BİZ ADANA'YA GİDECEKLER SANIYORUZ, CHP KARTAL'DA HDP'YLE SUÇ ÜSTÜ BASILDI

  "CHP yöneticilerinin gıybet ve dedikoduya çakılmaları talihsizliktir. Ucube benzetmeler, mesnetsiz iddialar sahibine dönecektir. Sayın Kılıçdaroğlu bizi tanımıyor, tanımak istemiyor bu doğaldır. Doğal olmayan 47 yıllık bir hareketi kendi gibi görme hatasıdır. Sayın Kılıçdaroğlu şunu aklından çıkarmasın ki kavga gibi bir amacımız yoktur. Olursa da kendileri bizim klasmanımızda zaten değildir. Sakal bıyığa denk olmayınca berber ne yapsın? Söz eylemi doğrulamayınca adam neylesin? CHP vatanı böldürmeyeceğiz diyor, kendilerini alkışlıyor, Allah tamamına erdirsin diyoruz. Biz Adana'ya gideceklerini sanıyorduk, rotalarını şaşırmışlar Kartal'a gitmişler. CHP Adana bahane Kartal şahane dedi, HDP-PKK ile suçüstü basıldı. CHP düşe kalka, ine çıka PKK'nın bagajı haline geldi.

  Devlet Bahçeli'den CHP'ye sert sözler VİDEO

  HDP, CHP'NİN İÇİNE KAÇMIŞTIR

  Anladığımız kadarıyla HDP, CHP'nin içine kaçmıştır. CHP'deki PKK kalıntıları bünyeyi ele geçirmeye başlamıştır. PKK'lılara cici çocuk muamelesi yapan sicili bozuklar da ortadadır.

  ATATÜRK BUNLARI GÖRSE, ALAYINI İZMİR'E KADAR KOVALAR

  Atatürk yerinden kalkıp bunların halini görse ya tekrar yatar, ya alayını İzmir'e kadar kovalar. Vatanı böldürmeyeceğiz demek kolaydır, buna imanla, sevdayla bağlanmak er kişinin harcıdır"

  Devlet Bahçeli den CHP ye sert sözler #1

  CHP'li vekiller HDP mitingine katıldı haberiDevlet Bahçeli den CHP ye sert sözler #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir