Euro
10.3701
0.59%
Dolar
8.8466
0.97%
Altın
497.85
1.42%
Borsa
1.38
-1.55%
Bitcoin
369.286
-3.04%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C
  Erdoğan: CHP 'yalan destekleme fonu' oluşturdu

  Erdoğan: CHP 'yalan destekleme fonu' oluşturdu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin birlikte yürüdüğü kesimlerle 'yalan destekleme fonu' oluşturduğunu dile getirdi.
  • Haber Merkezi
  • 11.01.2019 - 16:49

  Cumhurbaşkanı Erdoğan,  AK Parti Trabzon adaylarını tanıtım toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

  "YALAN DESTEKLEME FONU OLUŞTURANLARIN YEGANE SERMAYESİ"

  Erdoğan, 31 Mart seçimlerinde CHP'nin ve bu yolda birlikte ilerledikleri destekçilerini sert bir dille uyararak, "Türkiye'nin hiçbir siyasi partisinin FETÖ'cülerin, terör örgütlerinin oyuncağı haline gelmesini istemiyoruz. İnşallah o günleri de göreceğiz. 31 Mart seçimleri öncesinde yalan destekleme fonu oluşturan CHP ve birlikte yol yürüdüğü kesimlerin, yegane sermayesi iftira, manipülasyon, hakaret, gerilim ve kutuplaştırma olacağı anlaşılıyor." diye konuştu.

  Erdoğan: CHP yalan destekleme fonu oluşturdu #1

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

  "AK PARTİ SÖZÜNÜN ERİ BİR PARTİDİR"

  "AK Parti'nin alameti farikası nedir diye sorulsa, akla ilk gelecek cevap: Söz verdi mi sözünde durması. AK Parti bu. Bu parti sözünün eri bir partidir. AK Parti'yi diğerlerinden ayıran özellik; milletinin menfaatini önde tutar. Bu parti milletini vatanını önde tutanların partisidir. Türkiye sevdalılarının partisidir. İlim, irfan, hikmet ve en önemlisi aşkla yoğurulan bir parti AK Parti.

  Erdoğan: CHP 'yalan destekleme fonu' oluşturdu VİDEO

  AK PARTİ 17 YILA DAMGA VURDU

  AK Parti Türk siyasetinin son 17 yılına damga vurmuş, siyasete itibar kazandırmış bir partidir. 3-5 oy almak için hiçbir zaman popülizm bataklığına saplanmadık. Gerçekleştiremeyeceğimiz hiçbir vaadi seçim meydanlarında dillendirmedik.

  Erdoğan: CHP yalan destekleme fonu oluşturdu #2

  KAREDENİZLİLER DEMOKRASİ DÜŞMANLARINA KORKU VERECEK

  31 Mart seçimlerinde inşallah Trabzon'un kendine, asaletine yakışacağını yapacağına inanıyorum. Bütün Karadenizliler, demokrasi düşmanlarına korku verecek bir oy oranı ile tercihlerini AK Parti'nin gönül belediyeciliğinden yana kullanacaklarına inanıyorum. Sizlerden bu heyecanı 31 Mart gecesi sandıklar açılana kadar devam ettirmenizi bekliyorum. Trabzon'da elele, gönül gönüle verecek, her zamankinden daha çok koşturarak ve inşallah bir kez daha AK Parti'nin zaferini şehrimizin tepesinde dalgalandıracağınıza inanıyorum.

  ADAYLARIMIZIN HER BİRİNİ GÖNÜLDEN KUTLUYORUM

  Teşkilatımızın tüm mensuplarına, 17 yıldır gece gündüz demeden AK Parti için, Türkiye ve Türk Milleti'nin istikbali için mücadele eden bütün dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Ahirete intikal etmiş kardeşlerimi bir kez daha rahmetle yad ediyorum. Aday tanıtım toplantımızın partimiz için, Trabzon'la birlikte ülkemiz, milletimiz, demokrasimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Trabzon Belediye Başkan adayımızla biraz sonra birlikte olacağımız ilçe adaylarımız her birini gönülden kutluyorum.

  RABBİM ŞU GÜZEL MANZARAYI 31 MART'TA YAŞAMAYI NASİP ETSİN

  Trabzon 31 Mart seçimlerinde rekor bir oyla sandıkları patlatıyor muyuz? Trabzon, Trabzon'a yakışan hizmet için bir kez daha AK Parti diyor muyuz? Trabzon AK Parti'yi 31 Mart'ta yine zirveye çıkartıyor muyuz? Maşallah, barekallah... Trabzon'un uşaklarına da bu yakışır. Rabbim şu güzel manzarayı bize 31 Mart akşamında yaşamayı bize nasip etsin diyorum.

  Erdoğan: CHP yalan destekleme fonu oluşturdu #3

  ÇETELERLE İŞ BİRLİĞİ YAPANLARIN KİM OLDUĞUNU BİLİYOSUNUZ DEĞİL Mİ?

  İlkelerimizden, değerlerimizden bizi biz yapan hasletlerden taviz vermeden siyaset yolculuğumuza devam ettik. Birileri gibi seçimlerde birkaç fazla oy alabilmek için polislerimizin, çocuklarımızın hayatına kastedenlerle iş birliğine gitmedik. Şu anda bu çetelerle kim iş birliği halinde biliyorsunuz değil mi? Onlara sandıklarda önemli ders vermek durumundayız. CHP ve benzerleri gibi Cumhuriyet adına cumhur düşmanlığı yapanlardan, laiklik adına millete zulmedenlerden asla olmadık.

  30 KATRİLYONLUK YATIRIMLARIMIZLA TRABZON'A ÇAĞ ATLATTIK ÇAĞ

  30 katrilyon Trabzon'a yatırım yaptık. Laftan başka ne yapmışlar? Biz laf siyaseti değil, icraat siyaseti yaptık. Bizde hizmet siyaseti önceliklidir, Eğitim, sağlık, turizm, ulaşım, ticaret, tarım, sanayiye kadar Trabzon'un hangi ihtiyacı varsa onu gidermenin çabasını güttük. Bugün ikinci üniversitesi, yol, tünel, baraj, derslik, hastaneleri, spor salonları, gençlik merkezleriyle, 41 bin kapasiteli modern stadıyla Trabzon'a çağ atlattık çağ...

  Erdoğan: CHP yalan destekleme fonu oluşturdu #4

  VAKTİMİZİ CHP'NİN YALANLARINA HARCAMAK İSTEMİYORUZ

  Avukatlarımıza 'yeter ki siz bunu tazminata mahkum edin' diyoruz. Yaşadıkları onca hezimete rağmen, yalan siyaset yapıyorlar. Hakaret etmek yerine proje üretseler bundan herkes karlı çıkacak.

  ADAYLAR AÇIKLANDI

  İşte Erdoğan'ın açıkladığı adaylar;

  Akçaabat - Osman Nuri Ekim

  Araklı - Recep Çebi

  Arsin - Muhammet Sait Gürsoy

  Beşikdüzü - Harun Demirci

  Düzköy - Yılmaz Ankara

  Hayrat - Salih Öztel

  Çaykara - Hanefi Tok

  Dernekpazarı - Mehmet Aşık

  Köprübaşı - Ali Aydın

  Maçka - Koray Koçan

  Of - Salim Salih Sarialioğlu

  Ortahisar - Ahmet Metin Genç

  Sürmene - Rahmi Üstün

  Tonya - Osman Beşel

  Vakfıkbekir - Muhammet Balta

  Yomra - İbrahim Sarıoğlu

  Çarşıbaş ı- Mümin Nuhoğlu (MHP)

  Şalpazarı - Refik Kurukız (MHP)

  Günün önemli gelişmeleri VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir