Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
364.332
0.82%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C
  Erdoğan'ın vizyon belgesi toplantısında kim ne dedi

  Erdoğan'ın vizyon belgesi toplantısında kim ne dedi

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın, "Cumhurbaşkanlılığı Türkiye Vizyon Belgesi"ni açıkladığı Haliç Kongre Merkezi'ne gelen davetliler arasında siyaset ve sanat dünyası ile önemli projelerde çalışan işçiler de yer aldı.
  • 11.07.2014 - 16:52

  Erdoğan ın vizyon belgesi toplantısında kim ne dedi #1

  Haliç Kongre Merkezi'nin girişinde basın mensuplarına açıklama yapan şarkıcı Berdan Mardini, Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığının hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek, "Ülkemize, devletimize ve milletimize faydalı olan her şey için biz mutlaka orada olmak istiyoruz. Desteklediğimiz için buradayız. Ülkemizde 2002'den 2014'e kadar çok şeyin değiştiğini bizler de gördük. Bu anlamda da destek için buradayız" değerlendirmesinde bulundu.

  HAKK'IN İZNİYLE HALKIN DESTEĞİYLE

  Şarkıcı İsmail YK, Başbakan Erdoğan tarafından davet edildiğini ifade ederek, ilk defa halk tarafından yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin devlete ve halka hayırlı olmasını diledi. İsmail YK, "Hakk'ın izniyle halkın desteğiyle hayırlı bir cumhurbaşkanı seçileceğine inanıyorum" dedi.

  YAPTIĞI İCRAATLAR ORTADA

  Tanju Çolak, 3 ay önce AK Parti'den belediye başkan adayı olduğunu hatırlatarak, "Başbakanı çok seviyorum. Bugün de davet aldım. İcabet ettim. Bu vizyonu seyretmeye ve desteklemeye geldim" bilgisini verdi. Erdoğan'ın seçilmesi durumunda doğru bir Cumhurbaşkanı olacağını dile getiren Çolak, "İnandığım bir kişilik. En azından spordan gelmesi, sporcu olması beni çok daha cezbediyor. Yaptığı icraatlar da ortada. Keyif alıyor ve destekliyorum" şeklinde konuştu.

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Vizyon Toplantısı İZLE

  BURADA BULUNMAKTAN MUTLUYUZ

  Haliç Kongre Merkezi'ndeki toplantıya davet edilen işçiler arasında yer alan Melih Şiviloğlu, İstanbul-İzmir Otoyolu'nda çalışan teknik personel olarak Otoyol Yatırım ve İşletme AŞ firmasını temsilen toplantıya geldiklerini söyledi. İstanbul-İzmir Otoyol Projesi Körfez Geçiş Köprüsü'nün yapımının süratle devam ettiğini ifade eden Şiviloğlu, "Firmamızı temsilen 4 arkadaşımla geldik. Burada bulunmaktan mutluyuz" dedi.

  ŞAHAN GÖKBAKAR, MUSTAFA SANDAL, RIDVAN DİLMEN..

  Toplantıya katılanlar arasında Galatasaray eski başkanı Adnan Polat, TFF eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Zerrin Özer, Alişan, Ece Erken, Kutsi, Hander Yener, Rıdvan Dilmen, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Hülya Koçyiğit, Orhan Gencebay, Şahan Gökbakar, Mustafa Sandal, Metin Şentürk gibi ünlü isimler vardı.

  Erdoğan ın vizyon belgesi toplantısında kim ne dedi #2

  Erdoğan ın vizyon belgesi toplantısında kim ne dedi #3

  ERDOĞAN TEK TEK TOKALAŞTI

  Öte yandan Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi"ni açıklamak üzere Haliç Kongre Merkezi'ndeki salona, eşi Emine Erdoğan ile el ele geldi. AK Parti'nin seçim şarkısı "Dombra" eşliğinde konuklarını selamlayan Erdoğan, protokolün ön sıralarında oturanlarla tek tek tokalaştı.

  Aydın Menderes'in eşi Ümran Menderes

  Erdoğan ın vizyon belgesi toplantısında kim ne dedi #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir