Euro
10.451
0.8%
Dolar
8.7678
0.35%
Altın
502.68
1.41%
Borsa
1.399
0.54%
Bitcoin
284.727
-7.14%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C
  Halk TV'de rejim değişsin duası: Amin amin

  Halk TV'de rejim değişsin duası: Amin amin

  Uğur Dündar'ın programına konuk olan Müjdat Gezen, canlı yayında rejimin değişimi için dua etti. Uğur Dündar da duaya "amin amin" karşılığını verdi.
  • Haber Merkezi
  • 22.12.2018 - 15:15

  Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Halk TV'deki programına, Metin Akpınar konuk oldu. Programda, yerel seçimlerin bir olası hükümet ve rejim değişikliğine neden olup olmayacağı tartışılırken, tartışma bir anda dua ve dileğe dönüştü.

  Halk TV de rejim değişsin duası: Amin amin #1

  REJİM DEĞİŞİKLİĞİ BEKLENTİSİ

  Uğur Dündar, Metin Akpınar'a olası bir yerel seçim galibiyeti durumunda AK Parti Hükümeti'nin bu durumdan etkilenip etkilenmeyeceği, dolayısıyla rejimin değişikliğe uğrayıp uğramayacağı sorusunu sordu. Akpınar'ın bu soruya cevabı, olumsuz oldu.

  Uğur Dündar'dan rejim değişsin duası VİDEO

  Akpınar "İttifak, belediye seçimlerinden başarıyla çıksa dahi rejimi değiştirmek adına çok aktif olunabileceğini sanmıyorum." dedi. Bununla birlikte Uğur Dündar'a, "Keşke senin gibi düşünebilsem. Rejim değişikliği tartışmalarını yeniden yapıp eski rejime dönebilsek. İnşallah bunu görürüz" dedi.

  UĞUR DÜNDAR: AMİN AMİN

  Akpınar'ın cevabı salondan alkış alırken, "İnşallah" sesleri yükseldi. Bir duaya dönüşen bu temenni, Uğur Dündar tarafından "Amin amin" diye tamamlandı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir