Petrol
110.53
0.49%
Euro
17.0251
1.33%
Dolar
15.926
0.34%
Altın
949.35
0.72%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
480.856
0.07%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 18 C
  İsrail'e destek yürüyüşünü tek başına dağıtan Türk İZLE

  İsrail'e destek yürüyüşünü tek başına dağıtan Türk İZLE

  Almanya'da İsrail'e destek yürüyüşü yapan grubu bir Türk vatandaşı tek başına dağıttı.
  • 22.07.2014 - 15:37

  İsrail e destek yürüyüşünü tek başına dağıtan Türk İZLE #1

  Almanya Nürnberg'de geçtiğimiz hafta İsrail'in Gazze'de yaptığı vahşi katliama destek vermek için toplanan bir grup İsrail bayrakları açarak yürüdü. Bölgeden bisikleti ile geçen bir Türk vatandaşı kalabalık grubun arasına girerek tek başına İsrail'in vahşetini yüzlerine haykırdı.

  İsrail'e destek yürüyüşünü tek başına dağıtan Türk İZLE

  KUR'AN'DA SONUNUZ YAZIYOR

  Sizler her yerde felakete sebep oluyorsunuz diyen Türk vatandaşı, "Benim kitabımda sizin sonunuzun nasıl olacağı yazıyor. Gün geldiğinde ne bir taşın ne de bir ağacın arkasına saklanabileceksiniz" diyerek grubun dağılmasını istedi.

  CESARETİNİZ VARSA BU İNSANLARA SİLAH VERİN

  "Ramazan ayında olduğumuzu bile bile saldırıyorsunuz. Her Ramazanda bunu yapıyorsunuz" diyerek gruba bağıran vatandaş, "Her Ramazan masumlara saldırıyorsunuz. O topraklar sizin değil. Silahsız insanlara karşı mı savunuyorsunuz kendinizi o insanlara silah verin de görelim savunmanızı. Yaptığınız savunma değil cinayettir." diye bağırdı. Kanlı katliama destek veren grup, tepki gösteren Türk vatandaşına hiçbir cevap veremedi. Türk vatandaşın, "Gece yarısına kadar beklemem gerekirse de bekleyeceğim siz dağılana kadar burdan gitmeyeceğim" demesi üzerine grup dağıldı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir