Dolar
8.0845
1.4735%
Euro
9.5533
1.1016%
Altın
1903.14
0.0651%
Borsa
1144.45
-3.8786%
G. Altın
494.754
1.5498%
Bitcoin
105077.28
2.034%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Kılıçdaroğlu: İnşallah yeni şehitler gelmez

  CHP Lideri, Türkiye'nin bir an önce Ortadoğu bataklığından kurtulmasını istedi.
  • AA
  • 07.12.2016 - 21:26
  Kılıçdaroğlu: İnşallah yeni şehitler gelmez

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, rahatsızlığı nedeniyle bir süre tedavi gören TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

  Meclis Başkanı Kahraman'la makamında 40 dakika görüşen Kılıçdaroğlu, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kahraman'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunduklarını belirten Kılıçdaroğlu, "Kürsüde kendisini görünce, bir hayli kilo vermiş Sayın Başkan, dolayısıyla arkadaşlarımla beraber uğradık, geçmiş olsun dileğinde bulunduk." dedi.

  Kılıçdaroğlu: İnşallah yeni şehitler gelmez #1

  FIRAT KALKANI ŞEHİTLERİ

  Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye'nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik düzenlenen Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında, bir askerin şehit olduğunun, altı askerin de yaralandığının ifade edilmesi üzerine Kılıçdaroğlu, büyük üzüntü duyduklarını vurguladı.

  ORTADOĞU BATAKLIĞI..

  Kılıçdaroğlu, "Sınır ötesinde gelişen olayları kaygıyla izlemeye devam ediyoruz. Şehitlerimizin sayısı 20'yi buldu. Şehitlerimizin kimler tarafından öldürüldüğü belli değil. Bu konudaki duyarlılığımızı sürdürüyoruz. İnşallah yeni şehitler gelmez ve Türkiye bir an önce Ortadoğu bataklığından kurtulmuş olur." diye konuştu.

  Kılıçdaroğlu: İnşallah yeni şehitler gelmez #2

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bir soru üzerine de Kahraman ile görüşmesinde anayasa değişiklik teklifinin gündeme gelmediğini söyledi.

  Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kahraman ile görüşmesine Meclis Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Meclis İdare Amiri ve Çorum Milletvekili Tufan Köse, TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü ile CHP Grup başkanvekilleri Engin Altay ve Levent Gök katıldı.

  DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADILAR

  Levent Gök, gazetecilerin soruları üzerine, ziyaret sırasında bugünün aynı zamanda Meclis Başkanı Kahraman'ın doğum günü olduğunu öğrendiklerini ve onu da kutladıklarını belirtti.

  Görüş Bildir