Euro
10.1436
0.03%
Dolar
8.6395
-0.08%
Altın
486.94
-0.22%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
410.380
-1.24%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Sinan Çetin'in oğluna ikinci dava açıldı

  Beşiktaş'ta yaptığı kazayla bir polis memurunun şehit olmasına birinin de yaralanmasına neden olan Rüzgar Çetin'e bir dava daha açıldı.
  • 30.04.2016 - 09:20
  Sinan Çetin'in oğluna ikinci dava açıldı

  İstanbul Beşiktaş’ta lüks otomobiliyle çarptığı ekip otosunda bir polis memurunun şehit olmasına birinin de yaralanmasına neden olan ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’e bir dava daha açıldı.

  Sinan Çetin in oğluna ikinci dava açıldı #1

  250 BİN LİRA MANEVİ TAZMİNAT İSTEDİ

  Yaralı polis memuru Emre Tetik, 22.5 yıl hapis talebiyle tutuklu yargılanan Çetin’den 250 bin lira manevi tazminat talep etti.

  Rüzgar Çetin'in polis aracına çarptığı görüntü VİDEO

  YAŞADIKLARINI ANLATTI

  29 yaşındaki polis memuru Emre Tetik, İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde açılan davanın dilekçesinde kazanın ardından yaşadıklarını paylaştı. Habertürk'ün haberine göre, Defalarca ameliyat olmasına rağmen sağlığına kavuşamadığını belirten Tetik, mesai arkadaşı İsmet Fatih Alagöz’ün acısı nedeniyle psikolojisinin de bozulduğunu açıkladı.

  Sinan Çetin in oğluna ikinci dava açıldı #2

  VÜCUT FONKSİYONLARINI KAYBETTİ

  Kaza tespit tutanağında Rüzgar Çetin’in tam ve asli kusurlu olduğunun belirtildiği dava dilekçesinde, ağır yaralı kurtulan Emre Tetik’in vücut fonksiyonlarını kaybettiği vurgulandı.

  Sinan Çetin in oğluna ikinci dava açıldı #3

  DAVA ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE YAPILACAK

  Bakıma muhtaç olduğu için Tokat’ta ailesinin yanında yaşamak zorunda kalan Tetik’in, alkollü bir şekilde direksiyona geçerek hız yaptığı için kazaya neden olan Rüzgar Çetin’e açtığı dava önümüzdeki günlerde görülecek.

  Sinan Çetin in oğluna ikinci dava açıldı #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir