Petrol
85.16
1.51%
Euro
19.3587
0.52%
Dolar
18.6355
0.05%
Altın
1.048
0.61%
Borsa
4923
0.00%
Bitcoin
310.729
0.64%
12ºC
İstanbul
Hafif yağmur 12 C
  Teoman Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi

  Teoman Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi

  Şarkıcı Teoman, Cumhuriyet Gazetesi'ne verdiği röportajda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı topa tuttu.
  • Haber Merkezi
  • 19.06.2016 - 11:06

  KİTABI SATSIN DİYE HAKARETLER YAĞDIRIYOR

  Rock müzik şarkıcısı Teooman kitap çıkardı. Kitapla ilgili konuşacağı röportajı Cumhuriyet gazetesine verdi. Gezici tayfaya göz kırparak kitabını satmak için de hedef tahtasına İslamcıları, AK Parti'yi ve elbette Erdoğan'ı koydu..

  YENİ OSMANLILIK BOŞ BİR HAYAL

  Liselerden yayınlanan bildirilerin sorulmasıyla, imam hatip okullarının yaygınlaştırılmaya çalıştığını ve Sünni İslam'ın bütün çocuklara dayatılmaya çalışıldığını söyleyen Teoman "Yeni Osmanlılık imkânsız ve boş bir hayal", dedi.

  ERDOĞAN'IN HALİFE OLMA İHTİMALİ..

  Teoman sözlerinin devamında "Tayyip Erdoğan’ın halife olma ihtimali, Hollywood’a gidip Brad Pitt’ten daha ünlü bir aktör olma ihtimalinden daha düşük" diyerek liselilerin başkaldırmasının haklı olduğunu söyledi.

  Teoman Cumhurbaşkanı Erdoğan ı eleştirdi #1

  "MUHAFAZAKARLARIN SAÇMALAMA SIRASI MI"

  "Cumhuriyetin ilk yıllarında bir sürü saçmalık yapıldı, güneş-dil’ler, milli tarih yazımı vs. Şimdi de muhafazakârların saçmalama sırası mı? Nasıl bir tarih uyduracağız acaba kendimize bu sefer? Baştarihçimiz Kadir Mısıroğlu mu olacak? Çocuklarımızı kindar yetiştirelim diye, nefret duygusunu mu körükleyeceğiz? Yeni Osmanlılık imkânsız ve boş bir hayal değil mi? Recep Tayyip Erdoğan’ın halife olma ihtimali, Hollywood’a gidip Brad Pitt’ten daha ünlü bir aktör olma ihtimalinden daha düşük.

  Lise öğrencilerinin başkaldırmasını önemsiyorum, haklılar. Trigonometri öğrenmek isteyen çocuklara, zorla Hz. Ebubekir’in hayatını öğretemezsiniz."

  "ERDOĞAN'IN EN BÜYÜK EKSİĞİ"

  Muhafazakarların kadın ile erkeği eşit görmediğini söyleyen Teoman, sözlerinin devamında Erdoğan'ı eleştirerek "Neyse, dünyadaki her konuda, her şeyi bilen Erdoğan bu konudaki fikrini de söylemiş işte. Hiç şaşırmadım. Erdoğan’ın en büyük eksiği iyi bir arkadaşı olmaması. Ona kendisiyle ilgili gerçekleri söylerdi..." ifadelerini kullandı.


  Görüş Bildir