Petrol
81.57
-2.56%
Euro
19.2902
-0.60%
Dolar
18.6301
-0.02%
Altın
1.047
-0.39%
Borsa
4874
0.00%
Bitcoin
308.456
-2.02%
9ºC
İstanbul
Çok bulutlu 9 C
  Tüzmen ve Ayaydın'ın yumruklaşmasının detayları

  Tüzmen ve Ayaydın'ın yumruklaşmasının detayları

  Eski Bakan Tüzmen ve CHP'li vekil Ayaydın kavgasının detayları ortaya çıktı..
  • 12.05.2012 - 11:57

  Tüzmen ve Ayaydın ın yumruklaşmasının detayları #1

  Eski Bakan Kürşat Tüzmen, Esenboğa VİP Salonu'nda kendisini dövdüğünü iddia eden CHP vekili Ayaydın hakkında konuştu: Anasına ve avradına hürmetlerimi sundum. Sonra yere düştü ve kaşı yarıldı.  

  Türkiye, Ankara Esenboğa Havalimanı'nın VİP Salonu'nda eski Bakan Kürşat Tüzmen, CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın'a yumruklu saldırıda bulunmuştu. Bu konuyla ilgili konuşan Ayaydın, "Biz kapıdan geçip otobüse bindik. Bu sırada daha önce hakkında El Tüzmen adlı bir kitap yazdığım Kürşat Tüzmen'in de otobüste olduğunu gördüm. Bir dakika sonra Tüzmen bana saldırdı. Bunun üzerine ben de kendisine yumruk attım ve diğer koltuğa yuvarlandı. Ayağa kalktı ve benim yüzünden siyasi hayatının bittiğini söyledi" yorumunu yaptı.

  BAKTIM ANLAMIYOR!  

  Tüzmen ise, sert açıklamalar yaptı: Ben, kendisine, değerli bir milletvekilini Türk toplumuna kazandırdıkları için anasına avradına hürmetlerimi sundum. Arkadaşımız da baktım anlamıyor. Döndüm, uçağa bindim. Benden sonra ayağı kaymış düşmüş, kaşını yarmış. Kendisi benimle ilgili yalan yazdı. 4 dava kazandım, birini kaybettim. O da nöbetçi hakime götürdü. Sonra da zaten çalıştığı gazetelerden kovuldu. Ben şerefsiz lafını sadece Türkiye'nin ekmeğini yiyip, okullarında okuyup, sonra da öğretmenine, güvenlik gücüne kurşun sıkanlar için kullanırım. Siyasi hayatımı o mu bitirmiş? Siyasi hayatım AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu'nda (MKYK) devam ediyor. Siyasi hayatımı, ben istersem bitiririm."

  Tüzmen ve Ayaydın ın yumruklaşmasının detayları #2


  Görüş Bildir