Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
481.674
1.65%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C
  Yılmaz Özdil'den CHP'ye sert eleştiriler

  Yılmaz Özdil'den CHP'ye sert eleştiriler

  Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, Halk Tv'nin goygoycularının bile CHP'den ümidini kesip önce HDP'li sonra MHP'li olduğunu yazdı.
  • Haber Merkezi
  • 12.04.2016 - 08:44

  Yılmaz Özdil den CHP ye sert eleştiriler #1

  Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, köşesinde CHP'yi sert cümlelerle eleştirdi. "Halk TV'nin goygoycularının" bile CHP'de umut olmadığını bildiğini ve HDP'den vazgeçip MHP'ye sarıldığını yazan Özdil, "Kılıçdaroğlu’nu hâlâ ve tekrar tekrar genel başkan seçmek gerizekalılık değil midir" diye sordu.

  Özdil cümlesini "N'olacak bu CHP'nin hali?" sorusuyla tamamladı..

  "GERİZEKALILIK DEĞİL Mİ?"

  "Aynı şartlarda farklı sonuç beklemek ahmaklıktır demiş Einstein… Bilimsel olarak tescillenmiş ahmak mıyız? Partimizin mevcut yönetimine bakıp, ilk seçimden umutlu olan var mı aramızda? Gazetecilerle yemek esnasında, Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisi bile açık açık “seçimi kazanma ihtimalim yok” derken, Kılıçdaroğlu’nu hâlâ ve tekrar tekrar genel başkan seçmek gerizekalılık değil midir?

  "HALK TV'NİN GOYGOYCULARI MHP'YE SARILDI"

  Halk Tv geçen seçimde, belki Akp’nin oylarını düşürür umuduyla HDP’ye sarılmıştı. Şimdi aynı Halk Tv, belki Akp’nin oylarını düşürür umuduyla MHP genel başkan adaylarına geniş yer veriyor. Akp’nin oylarını düşürmek için mevcut CHP’de umut olmadığını Halk Tv’nin goygoycuları bile biliyorken… Halk tv seyredenler bilmiyor mu?

  Peki n’olacak bu CHP’nin hali…
  Artık her CHP’linin kendi kendisine sorma vakti gelmedi mi?"


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir