Euro
10.0474
0.11%
Dolar
8.4515
0.16%
Altın
490.91
-0.27%
Borsa
1.393
0%
Bitcoin
340.114
-1.96%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  AA Haber Akademisi'nden Fotoğrafçılık Eğitimi

  Anadolu Ajansı (AA) Haber Akademisi'nin 4 Nisan-2 Mayıs tarihlerinde Ankara'da düzenleyeceği "Fotoğrafçılık Eğitimi"ne başvurular başladı.
  • 18.01.2017 - 12:42
  AA Haber Akademisi'nden Fotoğrafçılık Eğitimi

  asd

  Ankara'da düzenlenecek eğitimler, alanında uzman fotoğrafçılar, akademisyenler ve ajansın tecrübeli foto muhabirleri tarafından verilecek.

  UZMAN FOTOĞRAFÇILAR VE FOTO MUHABİRLERİNDEN FOTOĞRAF EĞİTİMİ

  Sabit Kalfagil, Coşkun Aral, Ozan Sağdıç ve Merih Akoğul gibi uluslararası çalışmalara imza atmış isimler de eğitimde kursiyerlerle deneyimlerini paylaşacak.

  HANGİ DERSLER VERİLECEK

  "Temel Fotoğrafçılık", "Fotoğraf Kültürü", "Doğa Fotoğrafçılığı", "Fotoğrafta Işık Kullanımı", "Sokak Fotoğrafçılığı", "Portre Fotoğrafçılığı", "Mimari Fotoğrafçılığı", "Haber Fotoğrafçılığı-Foto Röportaj" ve "Fotoğraf Çekim Uygulamaları" derslerinin verileceği eğitim süresince, "Ustalardan Fotoğraf Hikayeleri" konulu konferanslar da düzenlenecek.

  BAŞVURU ŞARTLARI

  Fotoğrafa ilgi duyan herkesin katılımına açık olan eğitime başvurmak isteyen adaylarda, kronik ve bedensel rahatsızlığı ile seyahat engelinin bulunmaması şartı aranacak.

  Eğitim boyunca kursiyerlerin kullanacağı fotoğraf makinası ve ekipmanlar adaylar tarafından temin edilecek. Adaylar, istedikleri herhangi bir konuda, 10 karelik portfolyo hazırlayıp AA Haber Akademisi'ne gönderecek.

  Eğitime katılmaya hak kazanan adaylar, eğitim süresince uygulama için yapılacak gezilerin ulaşım ve yemek bedelinin de dahil olduğu bin 500 lirayı ilgili bankanın şubelerine yatırarak, adli sicil belgesi ve sağlık raporuyla kayıt yaptırabilecek.

  AA Haber Akademisi nden Fotoğrafçılık Eğitimi #2

  Ankara dışından müracaat edenler, Skype programı üzerinden mülakata katılabilecek.

  EĞİTİMLER 4 NİSAN- 2 MAYIS 2017'DE VERİLECEK

  AA Haber Akademisi'nin "Fotoğrafçılık Eğitimi"ne başvurular ise 16 Ocak-19 Şubat'ta alınacak. İlk değerlendirmenin ardından mülakata çağrılacak adaylar ise 4 Mart'ta ilan edilecek. 6-10 Mart'ta mülakatların tamamlanmasının ardından eğitim almaya hak kazananlar da 16 Mart 2017'de duyurulacak. Eğitimler, 4 Nisan-2 Mayıs 2017 tarihlerinde verilecek.

  Eğitim programına katılmak isteyenler, başvuru formuna https://aa.com.tr/tr/haberakademisi/Login; konuyla ilgili detaylara ise; https://aa.com.tr/tr/haberakademisi/egitimler/fotografcilik-egitimi/531813 tıklayarak ulaşabilirler.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir