Euro
15.0394
-3.14%
Dolar
13.2295
-3.23%
Altın
757.6
-2.72%
Borsa
1.855
2.5%
Bitcoin
759.296
2.18%
11ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 11 C

  Bakan Avcı otellerin doluluk oranlarını açıkladı

  Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, bayram tatili süresince kıyı bölgelerdeki otellerin yüzde 100 dolduğunu söyledi.
  • Ajanslar
  • 06.07.2016 - 17:37
  Bakan Avcı otellerin doluluk oranlarını açıkladı

  Bakan Avcı otellerin doluluk oranlarını açıkladı #1

  AK Parti Eskişehir İl Teşkilatının bayramlaşma törenine katılan Prof. Dr. Nabi Avcı, burada partililerle bir araya geldi.

  Partililerle tek tek bayramlaşan Avcı, Osmangazi Köprüsü'nde fotoğraf çektiren vatandaşları uyardı.

  "OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ'NDEN GEÇTİK"

  Eskişehir’e gelirken Osmangazi Köprüsü'nü kullandığını ifade eden Avcı, “Bugün İstanbul’dan geldik. İstanbul’dan gelirken de Osmangazi Köprüsü’nden geçtik. Maşallah köprü akın akın vatandaşlarımızın geçişine açılmıştır. Buradan vatandaşlarımıza bir uyarıda bulunmak istiyorum. Köprüden geçerken durup fotoğraf çekiyorlar. Hepimiz iftihar ediyoruz. Ama bu durum köprü trafiğini yavaşlatıyor. Bundan dolayı trafiği aksatacak şekilde davranmamamız gerekiyor” dedi.

  "BAYRAM DÖNÜŞÜ TRAFİK KURALLARINA UYALIM"

  Sürücülere de seslenen Bakan Avcı, şu uyarılarda bulundu:

  “9 günlük bayram tatili iç turizmde çok ciddi hareketlenmeye neden oldu. Vatandaşlarımız özelliklere sahile yönelik bir hareket başlattı. Bir de tatil dönüşü var. Buradan bütün sürücülere bir kere daha da hatırlatmak istiyorum. Biraz gecikebilirsiniz. Trafikte yoğunluk olabilir. Lütfen acele etmeyin, sinirlenmeyin, hatalı solama yapmayın. Sizi sevenlerin gözlerini yolda bırakmayın. Trafik kurallarına mutlaka uyalım. Uykusuz araba kullanmayınız. Emniyet kemerlerini mutlaka takınız. Yarışmayınız.”

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir