Petrol
86.06
0.57%
Euro
19.6893
0.31%
Dolar
18.6347
0.00%
Altın
1.08
0.28%
Borsa
4963
0.00%
Bitcoin
326.898
1.39%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  Başbakan taksi durağını ziyaret etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Bağcılar’da özel bir hastanede hasta ziyaretinde bulundu, bir taksi durağında çay içti.
  • İHA
  • 27.11.2016 - 10:12
  Başbakan taksi durağını ziyaret etti

  asd

  Başbakan Binali Yıldırım, dün İstanbul Sağlık Fuarı’nın kapanış programına katıldıktan sonra hasta ziyareti için Bağcılar’da özel bir hastaneye gitti.

  Hastane girişinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başbakan Yıldırım, kendisine yapılan çay davetini de geri çevirmedi.

  OKUL ARKADAŞINA ZİYARET

  Bahçedeki sohbetin ardından hastaneye giren Başbakan Yıldırım, koridorda okul arkadaşının çocukları ile karşılaştı. Hemşehrisinin bu hastanede tedavi gördüğünü öğrenen Başbakan Yıldırım, önceden planlanan hasta ziyaretlerinin ardından okul arkadaşı Fikret Türkücü’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

   

  Başbakan’dan hastane ve taksi durağı ziyareti VİDEO

   

  TAKSİ DURAĞINA GELEN TELEFONLARA CEVAP VERDİ

  Hastane çıkışında Başbakan Yıldırım’ın konvoyunu bu kez taksiciler durdurdu. Taksi esnafının davetini geri çevirmeyen Başbakan Yıldırım, taksi durağına giderek çay içip sohbet etti. Taksicilerin sorunlarını dinleyen Başbakan Yıldırım, 15 Temmuz’da fedakarlık gösteren taksici esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti. Taksiciler de o gece neler yaşadıklarını anlattı.

  TAKSİCİLERE SESLENDİ

  Başbakan Yıldırım, ziyaretin sonunda taksicilerin kullandığı özel haberleşme sistemi üzerinden taksi durağının şoförlerine seslenerek, “Burada olmayan değerli taksici kardeşlerimi selamlıyorum. Allah işinizi rast getirsin” dedi.


  Görüş Bildir