Petrol
95.95
2.46%
Euro
18.2332
-0.24%
Dolar
18.0523
0.58%
Altın
1.02
0.32%
Borsa
302
1.34%
Bitcoin
426.271
0.29%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C
  Başbakanlık müşavirinden protestocuya tekme açıklaması İZLE

  Başbakanlık müşavirinden protestocuya tekme açıklaması İZLE

  Başbakanlık müşaviri Yusuf Yerkel, Soma'daki protestoculardan birini tekmelediğine dair sosyal medyadaki görüntülere açıklık getirdi.
  • 15.05.2014 - 02:30

  Başbakanlık müşavirinden protestocuya tekme açıklaması İZLE #1

  Soma'daki maden faciasında protestoculardan birini tekmelediğine dair sosyal medyada görüntüler olan Başbakanlık müşaviri Yusuf Yerkel BBC Türkçe'ye konuştu, olayla ilgili en kısa zamanda açıklama yapacağını söyledi.

  Başbakan'ı Soma'da protesto eden göstericiye tekme attığı belirtilen Başbakanlık müşaviri Yusuf Yerkel'e BBC Türkçe telefonla ulaştı ve görüntüleri sordu.

  Başbakanlık müşavirinden protestocuya tekme İZLE

  "EVET O FOTOĞRAFTAKİ BENİM"

  Sosyal medyada dolaşan görüntülerdeki kişinin kendisi olup olmadığı iddiasına dair "Siz misiniz?" sorusuna "Evet" diyen Yerkel, "Gereken açıklamayı yapacağım. Oradan ayrıntıları takip edebilirsiniz" dedi.

  Başbakanlık müşavirinden protestocuya tekme açıklaması İZLE #2

  Başbakanlık müşavirinden protestocuya tekme açıklaması İZLE #3

  "EN KISA ZAMANDA AÇIKLAMA YAPACAĞIM"

  Açıklamayı ne zaman yapacağına dair soruya Yerkel, "En kısa zamanda" diye yanıt verdi. Söylediklerini tekrar doğrulatmak adına sorulan sorunun ardından ise Yerkel, bir yorumda bulunmadığını, ayrıntıların yarın yapacağı açıklamada bulunabileceğini söyledi. Sosyal medyada bu fotoğraf paylaşılmış, görüntüler bir hayli tepki çekmişti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir