Petrol
85.42
-1.68%
Euro
19.6306
0.07%
Dolar
18.6344
0.01%
Altın
1.077
-0.31%
Borsa
4963
-1.65%
Bitcoin
323.062
0.62%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  Patlayıcı atarken yaralanan PKK'lılar hastanede yakalandı

  Pendik'te, parça tesirli el yapımı patlayıcıyı polise atarken yaralanan 2 terörist, tedavi için geldikleri hastanede yakalandı.
  • 10.06.2016 - 09:02
  Patlayıcı atarken yaralanan PKK'lılar hastanede yakalandı

  Sülüntepe Mahallesi 18 Mart Caddesi'nde akşam saatlerinde duyulan patlama sesinin ardından olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede inceleme yaptı. Ekipler, sesin, parça tesirli el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu çıktığını belirledi. Polis, söz konusu yere yakın Çil Sokak'ta bir poşet içinde 2 adet patlamamış el yapımı patlayıcı ile çevrede kan izleri olduğunu saptadı.

  Patlayıcı atarken yaralanan PKK lılar hastanede yakalandı #1

  HASTANEDE YAKALANDILAR

  Görgü tanıklarının verdiği eşkal üzerine 1'i kadın 3 şüphelinin yakalanması için çalışma başlatan polis ekipleri, aynı zamanda Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine elinden yaralanarak başvuran kişiyi incelemeye aldı. Hastaneye sağ elinden yaralanarak başvuran kişinin, patlayıcıyı atarken yaralandığı ve kız arkadaşıyla tedaviye geldiği saptandı. Şüpheliler, tedavilerinin ardından gözaltına alındı.

  Patlayıcı atarken yaralanan PKK lılar hastanede yakalandı #2

  3 ŞÜPHELİ ARANIYOR

  Olay sırasında yanlarında olan 3. şüphelinin yakalanması için de çalışma başlatıldı. Gözaltına alınan elinden yaralı erkek şüpheli yaşı küçük olduğu için Çocuk Şube Müdürlüğüne, kadın şüpheli ise Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi adli tabiplikte yapılan sağlık kontrolünün ardından Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  Patlayıcı atarken yaralanan PKK lılar hastanede yakalandı #3

  Patlayıcı atarken yaralanan PKK lılar hastanede yakalandı #4

  Patlayıcı atarken yaralanan PKK lılar hastanede yakalandı #5

  Patlayıcı atarken yaralanan PKK lılar hastanede yakalandı #6


  Görüş Bildir