Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
472.629
-0.35%
13ºC
İstanbul
Güneşli 13 C

  Bursa'da eşini boğarak öldüren sanığa müebbet verildi

  Osmangazi'de, Ahmet Keskin ile eşi Emine Keskin arasında tartışma çıktı. Tartışmada Ahmet Keskin, eşini boğarak öldürdü. Sanığın duruşması bugün görüldü.
  • İHA
  • 14.11.2019 - 11:35
  Bursa'da eşini boğarak öldüren sanığa müebbet verildi

  2017 Mayıs ayında Dereçavuş Mahallesi’nde yaşayan Ahmet Keskin ile eşi Emine Keskin arasındaki kavga, ölümle sonuçlandı.

  OTOMOBİLDE KAVGA ETTİLER

  Fabrika işçisi Ahmet Keskin, eşini de alarak otomobille gezmeye çıktı. Otomobilde henüz bilinmeyen bir nedenle kavga eden ikili arasındaki tartışma, kavgaya döndü.

  'ALDATTIN' DEDİ BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

  Bu sırada Ahmet Keskin, kendisini aldattığını öne sürdüğü eşini elleriyle boğarak, öldürdü.

  Bursa da eşini boğarak öldüren sanığa müebbet verildi #1

  EŞİNİ ÖLDÜRMEK VE TACİZDEN DAVA AÇILDI

  Olay sonrası gözaltına alınan Ahmet Keskin, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, cezaevine gönderildi. Keskin hakkında Bursa 5’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde, ’kasten eşini öldürmek’ suçundan ve çocuklarını taciz ettiği iddiasıyla dava açıldı.

  CİNSEL İSTİSMARDAN BERAAT ETTİ

  Keskin, çocuklarına yönelik cinsel istismar suçundan görülen davada, ’delil yetersizliği’nden beraat etti. Sanık Ahmet Keskin’in, ’kasten eşini öldürmek’ suçundan yargılanmasına ise devam edildi.

  Bursa da eşini boğarak öldüren sanığa müebbet verildi #2

  AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET ALDI

  Duruşmada Keskin ile çocukları ve taraf avukatları yer aldı. Önceki duruşmadaki savunmasını tekrarlayan Keskin’in avukatı Mehmet Tüzün, sanık hakkında ’haksız tahrik’ maddesinin uygulanarak, beraat kararı verilmesini istedi. Son sözü sorulan Keskin de "Beratimi istiyorum." dedi.

  Mahkeme heyeti, yapılan yargılama sonucu ’iyi hal’ ve ’haksız tahrik’ indirimi uygulamayarak sanık Ahmet Keskin’e, ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası verdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir