Euro
10.1174
-0.05%
Dolar
8.5559
-0.04%
Altın
496.5
0.27%
Borsa
1.36
0%
Bitcoin
340.653
7.48%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C
  CHP'li başkandan Kadir Topbaş'a övgüler

  CHP'li başkandan Kadir Topbaş'a övgüler

  Silivri'de bir açılış törenine katılan İBB Başkanı Kadir Topbaş'a CHP'li Silivri Belediye Başkanı övgüler yağdırdı.
  • İHA
  • 11.05.2015 - 18:40

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İSMEK açılışı ve İleri Biyolojik Arıtma Tesisi Şantiye denetimi için Silivri’deydi.

  "AYRIM GÖZETMEKSİZİN HİZMET EDİYORUZ"

  Topbaş burada konuşmasında, "Şu ana kadar Silivri'ye yaptığımız yatırımlar toplamı 1 milyar 467 milyon lira. İstanbul'un bütün ilçelerine hiç ayrım gözetmeksizin hizmet ediyoruz. İstanbul'un köyleri sıcak asfaltı, biyolojik arıtma tesislerini ve dere ıslahlarını bizim dönemimizde gördü. Bolluca Deresi'nde müthiş bir çalışma yaptık. Tarihi köprü nedeniyle Kuruldan kararın çıkmasını bekliyoruz. İşi durdurmadık. Bizim için söz namustur. Yapabileceğimizi söyleriz, söylediğimizi mutlaka yaparız' dedi.

  CHP li başkandan Kadir Topbaş a övgüler #1

  CHP'Lİ BAŞKANDAN KADİR TOPBAŞ'A ÖVGÜLER

  Açılış töreninde Silivri'nin CHP'li Belediye Başkanı Özcan Işıklar da konuştu. Işıklar konuşmasında "Kadir Ağabey" diye hitap ettiği Kadir Topbaş'a övgüler yağdırdı. İSMEK'in vatandaşlar için çok önemli ve güzel bir merkez olduğunun altını çizen Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar "Mütevaziliği, azimli olması ve çalışkanlığın temsilcisi olarak görüyorum. Sadece İstanbul'da değil bunda sonraki siyasi yaşamında, Türkiye'ye çok yararlı siyasi hizmetler yapacağından hiç şüphem yok. Görev sürem içerisinde, başkan ile çok yakından çalışma fırsatım olmasa bile duruşuyla devlet adamlığıyla, çok şey öğrendiğimiz ağabeyimiz farklı bir yanını da sizlere anlatmak istiyorum. Kendisi hem Türkiye Belediyeler Birliği ve Türkiye'yi Dünya'da temsil eden Dünya Belediyeler Birliği sıfatı ile aramızda şuan" dedi.

  CHP li başkandan Kadir Topbaş a övgüler #2

  CHP li başkandan Kadir Topbaş a övgüler #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir