Euro
14.9888
3.59%
Dolar
13.2179
3.13%
Altın
762.48
3.74%
Borsa
1.81
0.05%
Bitcoin
756.658
2.62%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C
  Deniz Kuvvetleri'nden ünlü isimlerle kamu spotu

  Deniz Kuvvetleri'nden ünlü isimlerle kamu spotu

  Kamu spotunda milli sörfçü Kubat, dünya sualtı dalış rekortmeni Dalkılıç ile Antartika'ya giden ilk Türk denizciler Atasoy ve Karasu da yer aldı.
  • 19.09.2014 - 22:32

  deniz kuvvetleri

  Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca hazırlanan "Mavi Vatan" temalı kamu spotunda milli sörfçü Çağla Kubat, dünya sualtı dalış rekortmeni Yasemin Dalkılıç ile Antartika'ya giden ilk Türk denizciler Osman Atasoy ve Sibel Karasu da yer aldı.

  TÜRKİYE'NİN DENİZLERDEKİ EGEMENLİK HAKLARI ANLATILACAK

  Deniz Kuvvetleri Komutanlığından yapılan açıklamaya göre, Radyo Televizyon Üst Kurulunca kamu yararına yönelik spot film olarak kabul edilen film, bulunulan coğrafyada ve dünya denizlerinde Türkiye hak ve menfaatlerine yönelik farkındalığı artırmak maksadıyla Deniz Kuvvetleri Komutanlığının çağdaş ve güçlü bir Türkiye için önemini vurgulamak üzere hazırlandı.

  Deniz Kuvvetleri'nden ünlü isimlerle kamu spotu İZLE

  ULUSAL BAYRAMLAR VE ÖZEL GÜNLERDE YAYINLANACAK

  Kamu spotu, 19 Eylül Gaziler Günü, 27 Eylül Preveze Deniz Zaferi ve Deniz Kuvvetleri Günü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 18 Kasım Deniz Harp Okulu ve Deniz Lisesinin kuruluş yıl dönümü gibi ulusal bayramlar ve özel günler dikkate alınarak izlenme oranlarının yüksek olduğu saat aralıklarında yayınlanacak.

  "MAVİ VATAN" PİRİ REİS'LE BAŞLIYOR

  Piri Reis'in Kitab-ı Bahriye'si ile başlayan "Mavi Vatan" temalı kamu spotunda milli sörfçü Kubat, dünya sualtı dalış rekortmeni Dalkılıç ile Antartika'ya giden ilk Türk denizciler Atasoy ve Karasu da yer aldı.

  Denizlere ilişkin çeşitli görüntülere yer verilen kamu spotu, "Çağdaş ve güçlü bir Türkiye için ufukların ötesinde ve daima sizlerle Türk Deniz Kuvvetleri" sloganı ile sona eriyor.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir