Euro
10.2686
-0.02%
Dolar
8.4496
-0.07%
Altın
502.06
0.18%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
391.688
-3.76%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C

  Adana'da düğün sabahı kaçtığı iddia edilen gelin konuştu

  Adana’nın Kozan ilçesinde düğün sabahı düğünde toplanan altın ve paraları alıp kaçtığı iddia edilen gelin Ayşenur M. Çakır konuştu.
  • 30.01.2015 - 12:46
  Adana'da düğün sabahı kaçtığı iddia edilen gelin konuştu

  adana

  İddiaya göre, Adana'nın Kozan ilçesinde bir kamu kuruluşunda çaycılık yapan Fatih Çakır,  Ayşenur M. Çakır ile tanışarak evlenmeye karar verdi. 24 Ocak'ta Kozan ilçesinde yapılan düğünle Ayşenur ile evlenen Fatih Çakır, düğün sabahı eşi Ayşenur M. Çakır'ın düğünde toplanan altın ve paraları alarak kaçtığını iddia etti.

  "GECE BOĞAZIMA BIÇAK DAYADI"

  Damadı dolandırdığı iddia edilen gelin Ayşenur M. Çakır konuyla ilgili konuştu. Fatih Çakır’ın akli dengesinin yerinde olmadığını iddia eden Ayşenur M. Çakır, “Düğünümüz oldu, çok güzeldi. Oynadık eğlendik. Düğün gecesi evimize geçtik. Özel hastaydım. Özel hasta olduğum için birlikte olamadık. Fatih’te o gece boğazıma bıçak dayadı. Benle zorla birlikte olmaya çalıştı. Sabah olunca da beraber otogara geldik. Kadirli arabasına beraber bindik. Kendisi yarı yolda indi. Beni de ‘Ananın evine git’ diyerek eve gönderdi" dedi.

  Adana da düğün sabahı kaçtığı iddia edilen gelin konuştu #2

  "AKLİ DENGESİ YERİNDE DEĞİL"

  Düğünde 15 bin liralık takı ile paraları alıp kaçtığı iddialarını kabul etmeyen Ayşenur M. Çakır, "Kesinlikle öyle bir şey yok. Düğünde bana takılan iki ince bilezik, bir küpe, başka da bir şey yok. Toplanan para ise bin TL bile değildi. Düğün fotoğraflarımız var. Düğünde kamera kaydı var, kamera görüntüleri var. Orada da belli zaten. Bende kendisinden şikayetçi oldum. Düğün fotoğraflarımızda üzerimde gelinlik varken bana takılan takılar belli. Bir de Fatih’in akli dengesi yerinde değildi zaten” diye konuştu.

  Altınlarla kaçtı denilen gelin konuştu İZLE

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir