Petrol
110.08
-1.32%
Euro
16.24
0.77%
Dolar
15.56
0.56%
Altın
921.68
0.00%
Borsa
2419
-0.01%
Bitcoin
473.754
-0.50%
20ºC
İstanbul
Güneşli 20 C

  Eminönü vapur iskelesinde korku dolu anlar İZLE

  Eminönü'nden Kadıköy vapuruna bineceği sırada denize düşen yaşlı adamın yardımına koşan iskele görevlisi de denize düştü. O anlar bir vatandaşın cep telefonuna yansıdı.
  • 22.09.2014 - 15:48
  Eminönü vapur iskelesinde korku dolu anlar İZLE

  Eminönü vapur iskelesinde korku dolu anlar İZLE #1

  Sabah saatlerinde Kadıköy’e gitmek üzere Eminönü İskelesi’ne gelen yaşlı bir adam, vapura bineceği sırada dengesini kaybederek denize düştü. Yaşlı adamın yardımına çevredekiler ve iskele görevlileri koştu. Bir iskele görevlisi iskeledeki bir demire tutunarak denize sarktı. Yaşlı adamın elinden tutan görevli, bir süre bu şekilde bekledi. Yaşlı adam için olay yerine merdiven getirildi.

  GÖREVLİ DE DENİZE DÜŞTÜ

  Merdivene tutunan yaşlı adam yukarı çekilmeye çalışıldı. Bu sırada denize sarkan iskele görevlisi de dengesini kaybederek denize düştü. Ancak bu kez de yaşlı adam merdivene tırmanamadı. Bunun üzerine denize düşen görevli yaşlı adamın ayaklarından tutarak yukarı itti. Yaşlı adam merdivenle çekilerek kurtarıldı. İskele görevlisi ise tutunduğu bir iple iskeleye çıktı. Yaşlı adamının durumunun iyi olduğu görüldü. Yaşanan tüm bu olaylar bir yolcu tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

  Eminönü vapur iskelesinde korku dolu anlar İZLE

  Eminönü vapur iskelesinde korku dolu anlar İZLE #2

  Eminönü vapur iskelesinde korku dolu anlar İZLE #3

  Eminönü vapur iskelesinde korku dolu anlar İZLE #4

  Eminönü vapur iskelesinde korku dolu anlar İZLE #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir