Euro
15.2325
-0.36%
Dolar
13.6288
0.29%
Altın
792.5140
-0.26%
Borsa
1964
0.68%
Bitcoin
503.987
-2.99%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C
  Herkes ayakkabılı Kılıçdaroğlu değil

  Herkes ayakkabılı Kılıçdaroğlu değil

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Gezmiş'in annesinin vefatı nedeniyle aileye taziye ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında sadece Kılıçdaroğlu'nun ayakkabısının olmaması dikkat çekti.
  • 22.11.2014 - 09:23

  Herkes ayakkabılı Kılıçdaroğlu değil #1

  Deniz Gezmiş’in 94 yaşındaki annesi Mukaddes Gezmiş’in vefatının ardından oğlu Bora Gezmiş, Selimiye Mahallesi Cami Sokak’ta bulunan evlerinde taziyeleri kabul etti.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Gezmiş’in annesi Mukaddes Gezmiş’in vefatı nedeniyle aileye taziye ziyaretinde bulundu. Taziye evine sadece Kılıçdaroğlu’nun ayakkabılarını çıkartarak girmesi dikkat çekti.

  Herkes ayakkabılı Kılıçdaroğlu değil #2

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da aileye taziye ziyaretinde bulundu. CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve Mustafa Sarıgül ile birlikte Bora Gözmiş’e başsağlığı dileyen Kılıçdaroğlu, aile üyeleri ile sohbet etti.

  Herkes ayakkabılı Kılıçdaroğlu değil İZLE

  HERKES AYAKKABILI, KILIÇDAROĞLU DEĞİL

  Taziye evine sadece CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun ayakkabılarını çıkartarak girmesi ve diğer davetlilerin ayakkabıları ile oturması dikkat çekti.

  ÖNLEMİNİ TERLİKLE ALDI

  Kemal Kılıçdaroğlu 2012 yılında Sarıyer'de bir evi ayakkabısıyla girerek ziyaret etmişti. CHP lideri ve yanındakiler eve ayakkabılarıyla girince ev sahibi çıplak ayaklarını halının altına gizlemişti. O evden basına yansıyan kareler aylarca konuşulmuştı. Kılıçdaroğlu bu defa önlemini aldı, ev sahiplerinin, partililerin eve ayakkabıyla girmesine rağmen terlik kullanmayı tercih etti.

  Herkes ayakkabılı Kılıçdaroğlu değil #3

  Herkes ayakkabılı Kılıçdaroğlu değil #4


  Görüş Bildir