Euro
8.9797
0.02%
Dolar
7.4106
-0.04%
Altın
438.94
0%
Borsa
1.467
0%
Bitcoin
228.187
-3.47%
3ºC
İstanbul
Sağanak yağış 3 C

  Kendi kendine hareket eden kamyonet iki araca çarptı

  Niğde'de aracını durdurduktan sonra kendi kendine hareket ederek park halindeki otomobillere çarptığını gören sürücü, "Aracın içine cin girdi büyük ihtimal, çünkü başka şansımız yok" dedi.
  • İHA
  • 20.02.2019 - 14:45
  Kendi kendine hareket eden kamyonet iki araca çarptı

  Uzun Sokak’ta ikinci el eşya taşımacılığı yapan sürücü, yemek yemek için kamyonetini yolun kenarına park edip, kapılarını kilitleyerek lokantaya girdi. Sürücünün uzaklaşmasının ardından kendiliğinden hareket eden kamyonet, park halindeki iki araca çarparak hasara neden oldu.

  "BEN YEMEK YİYORUM NASIL KAZA YAPARIM"

  Kaza sonrasında çevredeki iş yerlerinin güvenlik kamera kayıtlarını izleyen kamyonet sürücüsü, şaşkınlığını gizleyemeyerek, "Arabayı park ettikten sonra stop ettim ve kapımı kilitledim. Yemek yemeye gittim. Şu an arabanın içine herhalde cin falan giriyor. Cinler beyaz olduğu için onları göremiyoruz. İçine şu an girdi cin büyük ihtimal, çünkü başka şansımız yok. Araba çalıştı ve öndekine vuruyor şu anda. Hareket ediyor ve vuruyor.

  Diriliş filmini de çok seyrediyorum, herhalde araç da ondan esinlenerek bu şekilde tuhaf hareketler yapmış. Öndeki direniyor ama benim araba hırsını alamıyor kerata. Ben indim gittim arkadaşlar arabanın içinden, yandaki esnaf koşuyor bakıyor aracın içinde birisi var mı diye. Aracın içindeki sarhoş mu, kafayı mı yedi diye. Bakıyor ki aracın içinde kimse yok. Benim araç oradan kurtularak başka bir araca da vuruyor. Herkes şaşkın tabii ki. Ben yemek yerken polisler beni arıyor ’Kaza yaptınız gelin.’ diye. Ben yemek yiyorum nasıl kaza yaparım diye kendi kendime sordum." dedi.

  Kendi kendine hareket eden kamyonet iki araca çarptı #1

  "GÖRÜNTÜLER KARŞISINDA ŞOKE OLDUM"

  Sabah iş yerine gelerek güvenlik kameralarını izleyen esnaf Mehmet Singin ise olayı şöyle anlattı:

  ‘‘Şoför kamyonetten iniyor, yanındaki bir kişi de iniyor. Kapıları kilitleyip gidiyor ama bir süre sonra araç, kendiliğinden çalışıp hareket ediyor. Görüntü net anlaşılıyor. Önündeki araca sürükleyerek zarar veriyor. Görüntüler karşısında şoke oldum. Sahibinin gidip aracın kendi kendine çalışması bizi şok etti.’’

  Kendi kendine hareket eden kamyonet iki araca çarptı #2

  Kendi kendine hareket eden kamyonet iki araca çarptı VİDEO

  "ARABA YAVAŞ YAVAŞ MARŞ BASIYOR"

  Kamyonete koştuğunu ama içerisinde kimseyi göremediğini anlatan Serdar Öztürk, ‘‘Akşam iş yerimde oturuyordum. Araç kendi kendine çalışmaya başladı. Ben adamın gittiğini gördüm. Baktım arabanın içerisinde kimse yok. Araba yavaş yavaş marş basıyor, gitmeye çalışıyor. Öndeki arabaya sürtmeye başladı. Baktım içinde kimse yok, kapıları da kilitliydi, frene basıp durdurmak istedim ama öndeki arabayı ittirerek diğer bir arabaya çarptı ama motoru susmadı, sonra itfaiyeyi aradık. Sanırım araçta kısa devre oldu diye tahmin ediyoruz’’. dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir