Petrol
95.74
0.67%
Euro
18.2094
-0.24%
Dolar
17.966
0.04%
Altın
1.027
-0.06%
Borsa
2856
-0.06%
Bitcoin
433.756
-0.44%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C

  Otizmli çocuktan rahatsız olan bıçaklı komşu

  Torununun otizmli olduğunu, birazdan dışarı çıkacaklarını söylemesine rağmen sesinden rahatsız olan komşu, bıçakla kapıya dayandı.
  • AA
  • 05.12.2019 - 11:33
  • Güncelleme : 05.12.2019 - 11:33
  Otizmli çocuktan rahatsız olan bıçaklı komşu

  Denizli'nin Tavas ilçesinde butik işleten Ahmet Ç., biri otizmli olan torunları ile ailece bir yakınlarının nişanına gitmek üzere hazırlandıkları sırada üst komşunun, çocuğun sesinden rahatsız olduğunu ileri sürerek elinde bıçakla kapıya dayandığını ve kendilerine hakaret ettiği iddiasıyla polisi aradı.

  ÖNCE TELEFONLA ARAYIP BAĞIRDI

  Ahmet Ç., gazetecilere yaptığı açıklamada, olayın yaşandığı akşam nişana gitmek üzere evde hazırlık yaptıkları sırada, üst komşuları olan Cemal D.'nin telefonla arayıp bağırdığını ve gürültüden duramadığını, çocuğu susturmasını istediğini belirtti.

  "SUSTURUN ARTIK ÇOCUĞU BEN RAHATSIZ OLUYORUM"

  Torununun otizmli olduğunu ve bazen kendilerinin de durduramadığını ifade eden Ahmet Ç., komşusuna ''5 dakika sonra dışarı gideceğiz, biraz sabret. Torunum her zaman yanımda kalmıyor. Haftada bir gün geliyor. Az sabret nişana gideceğiz.'' diye söylediğini ancak komşusunun buna rağmen "Susturun artık çocuğu, ben rahatsız oluyorum." diyerek bağırıp küfrettiğini ileri sürdü.

  Otizmli çocuğun sesinden rahatsız olup bıçakla kapıya dayandı VİDEO

   

  "ELİNDE BIÇAKLA KAPIDA GÖRDÜK"

  Üst komşusunun daha önce de buna benzer şekilde eşine birkaç kez bağırdığını ve evinin kapısına vurarak eşini rahatsız ettiğini iddia eden Ahmet Ç., telefon görüşmesinin ardından Cemal D.'nin yine sert bir şekilde kapıyı çalmaya başlaması üzerine, "Kavga çıkmasın diye kapıyı açmadım, üst komşum kapının ardından yüksek sesle küfretmeye devam etti. Polisi arayıp yardım talep ettim. Bu sırada torunlarımdan biri babası gelecek diye kapıyı açtı. Hemen kapıya yöneldim. Cemal D.'nin elinde bıçakla kapıda olduğunu gördük. 'Cemal, bu sana yakışıyor mu? Kıyafetimi görmüyor musun, nişana gideceğiz' dememe rağmen küfretmeye devam etti. Ben kapının önünde dururken kızlarım, eşim ve torunlarım kapının arkasında bizi seyrediyordu.

  KOMŞUNUN ÜZERİNE BIÇAKLA YÜRÜDÜ

  Gürültü üzerine dışarı çıkan yan komşum Nuri Y. olaya müdahale etmek istese de elindeki bıçakla üzerine yürümesi üzerine içeri girdi. Kızım o sırada sinir krizi geçirdi ve bayıldı. 112'yi aradım ve ambulans talep ettim." dedi.

  Otizmli çocuktan rahatsız olan bıçaklı komşu #1

  SERBEST BIRAKILDI

  Ahmet Ç., olay üzerine eve gelen polis ekipleriyle polis merkezine gidip ifade verdiğini ve üst komşusundan şikayetçi olduğunu kaydetti. Cemal D., olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı. Şüphelinin, Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından serbest bırakıldığı belirtildi.

  Otizmli çocuktan rahatsız olan bıçaklı komşu #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir