Euro
8.9824
0.08%
Dolar
7.3741
0.08%
Altın
441.54
-0.37%
Borsa
1.552
0%
Bitcoin
231.500
-10.90%
7ºC
İstanbul
Bulutlu 7 C
  Polisin yaşatmak için seferber olduğu kız kurtarılamadı

  Polisin yaşatmak için seferber olduğu kız kurtarılamadı

  Bodrum'daki facianın ardından 7 yaşlarındaki kız çocuğunu kucaklayıp ambulansa yetiştiren trafik polisi, sağlık ekiplerinin kalp masajını gözyaşlarıyla izledi. Çocuk, yoğun çabaya rağmen kurtarılamadı
  • AA
  • 22.10.2018 - 17:31
  • Güncelleme : 22.10.2018 - 17:48

  Muğla'nın Bodrum ilçesi Gümbet sahili açıklarındaki tekne faciasında vatandaşların ihbarıyla olay yerine giden polislerden Bodrum Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliğinde görevli iki çocuk babası Harun Kılıçoğlu'nun, çevredekilerin yardımıyla denizden çıkarılan kız çocuğunu kucağına alarak sağlık ekiplerine yetiştirme çabası takdir topladı.

  YAŞAMASI İÇİN BÜYÜK ÇABA SARF ETTİ

  Duygu yüklü anların yaşandığı olayda, sağlık ekiplerinin hazır beklediği sahil şeridinde yaklaşık 100 metre var gücüyle koşan Harun Kılıçoğlu, çocuğu kurtarabilmek için tüm gayretini sarf etti.

  Polisin yaşatmak için seferber olduğu kız kurtarılamadı #1

  Çevreden bir şeyler soranlara "Durun bir dakika" diyerek koşmaya devam eden Kılıçoğlu, "Sağlıkçı var mı? Çabuk olalım, sağlıkçı gelsin." diyerek müdahaleyi hızlandırmaya çalıştı.

  Ambulansın yanına geldiğinde gücü tükenen ve burada kız çocuğunu bir vatandaşa teslim eden Kılıçoğlu, "Çabuk çabuk, yetiştirelim." diye feryat etti.

  Bodrum'da mülteci teknesi battı

  KALP MASAJINI GÖZYAŞLARIYLA İZLEDİ

  AA muhabiri, anbean takip ettiği polis Kılıçoğlu'nun, sağlık ekiplerinin kız çocuğunu kalp masajıyla hayata döndürmeye çalıştığı sırada gözyaşı dökmesine de tanıklık etti.

  Polisin yaşatmak için seferber olduğu kız kurtarılamadı #2

  TÜM MÜDAHALEYE RAĞMEN KIZ KURTARILAMADI

  Ancak sağlık ekiplerinin hayatta kalması için yoğun çaba harcadığı kız çocuğu, kaldırıldığı hastanede tüm çabalara karşın kurtarılamadı.

  Polisin yaşatmak için seferber olduğu kız kurtarılamadı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir