Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
409.503
-1.87%
26ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 26 C

  Rusya'da kaybolan Türk mühendis ölü bulundu

  Antalya’dan Rusya’nın başkenti Moskova’ya gittikten sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Tarsuslu mühendis ölü bulundu.
  • 16.09.2015 - 14:40
  Rusya'da kaybolan Türk mühendis ölü bulundu

  Rusya da kaybolan Türk mühendis ölü bulundu #1

  Antalya’dan 22 Ağustos’ta havayolu ile Rusya’nın başkenti Moskova’ya giden ve oradan Orenburg şehrine geçecek olan ve Rusya’ya indikten sonra 25 gündür kendisinden haber alınamayan Tarsuslu Ziraat Mühendisi Altan Güngör, Rusya’da kalbinden bıçaklanarak öldürülüp, ormanlık alana atılmış halde bulundu.

  ŞÜPHELİLER GÖZALTINA ALINDI

  Cinayet ile ilgili Moskova’nın Orenburg yetkilileri, soruşturma başlatırken, Moskova polisinin cinayetle ilgili olarak bazı şüphelileri gözaltına aldığı belirtildi. Ziraat Mühendisi Altan Güngör’ün, Türkiye’de zirai işlerinin yanı sıra Antalya’da tanıştığı Azeri bir kişi ile iş ortaklığı yaptığı, Azeri şahsın Rusya’daki kendi işleriyle ilgili borçlarının bulunduğu ve Altan Güngör’ün ortağının borçları ile ilişkilendirilip öldürüldüğü iddia ediliyor.

  Rusya da kaybolan Türk mühendis ölü bulundu #2

  CENAZESİ TARSUS'A GETİRELECEK

  Altan Güngör’ün cesedinin Rus savcısının işlemleri ve yapılacak otopsinin ardından Türkiye’den Rusya’ya gidecek olan bir yakınına teslim edileceği ve cenazenin Tarsus’a getirileceği öğrenildi. Gözyaşı içerisinde oğluna sağ salim kavuşmayı beklerken, çocuklarının ölüm haberini alan Güngör ailesi gelen acı haberle yasa boğuldu.

  Rusya da kaybolan Türk mühendis ölü bulundu #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir