Euro
10.7956
0.42%
Dolar
9.2411
0.32%
Altın
531.1
0.63%
Borsa
1.433
0%
Bitcoin
592.252
-0.50%
11ºC
İstanbul
Açık 11 C

  Samsun'da şehir merkezine domuz indi

  Samsun'un Canik ilçesinde şehir merkezine inen bir yaban domuzu, vatandaşlar tarafından saatlerce kovalandıktan sonra bir köşeye sıkıştırılarak yakalandı.
  • 19.01.2015 - 05:54
  Samsun'da şehir merkezine domuz indi

  domuz

  Canik ilçesinin Teknepınar Mahallesi'ndeki ormanlık alanda avcıların kovaladığı yaban domuzu kent merkezine indi. Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde vatandaşların kovaladığı yaban domuzu, boş bir arazide çalılıklarda kıstırıldı.

  MAHALLEYE DOMUZ İNDİ

  Polis, yaban domuzunun vatandaşlara saldırmaması için çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Yaban domuzunun yakalanması için Canik Belediyesi veteriner hekimine haber verildi.

  Samsun'da şehir merkezine inen domuz linç edildi Video

  "VURUN" DİYE BAĞIRDILAR

  Veteriner beklenirken çalılıklardan çıkan ve insanların üzerine doğru giden yaban domuzunu vatandaşlar durdurmak için saatlerce kovaladı. Kovalamaca sırasında bazı vatandaşların “vurun” diye bağırdı duyuldu.

  Samsun da şehir merkezine domuz indi #2

  AYAĞINI KAMYONET EZDİ

  Caddelerde onlarca kişiyi peşine takan yaban domuzunun ayağını kamyonet ezdi. Polis ekiplerinin bir köşede sıkıştırdığı yaban domuzu, kovalamacadan yorgun düştü.

  Samsun da şehir merkezine domuz indi #3

  AYAKLARIYLA ÜSTÜNE BASTILAR

  Bir mahalle sakini bu sırada domuzu sırtından tuttu. Diğer vatandaşlar da ayaklarıyla yere yığılan domuzun üzerine bastı.

  Samsun da şehir merkezine domuz indi #4

  YORULUNCA YERE DÜŞTÜ

  Polis ekiplerinin bir köşede sıkıştırdığı yaban domuzu, yorgun düşünce yere düşüp kaldı. Bir vatandaşın getirdiği iple yaban domuzunun ağzı ve ayakları bağlandı. Polis, yaban domuzunu belediye ekiplerine teslim etti.

  Samsun da şehir merkezine domuz indi #5

  "DOMUZ MAHALLEMİZE İNDİ"

  İlk kez yaban domuzu gördüğünü belirten vatandaşlardan Bayram Aslan, "Avcıların kovaladığı yaban domuzu mahallemize indi. İnsanlar korkudan evlerine kaçtı. Biz de domuzun insanlara zarar vermemesi için onu boş bir araziye kovaladık. Veteriner hekimleri beklerken çalılıklardan çıkan yaban domuzu, çocukların üzerine doğru koşmaya başladı. Biz de çevredeki insanlara ve çocuklara zarar vermemesi için onu kovaladık ve kimseye zarar vermeden yakaladık" dedi.

  Samsun da şehir merkezine domuz indi #6

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir