Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
413.225
0.72%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C
  Şehir magandaları trafikte terör estirdi

  Şehir magandaları trafikte terör estirdi

  İstanbul’da asker uğurlamak için Bahçelievler ve Sultanbeyli’de eğlence düzenleyen şehir magandaları; meşaleler yakıp, caddelerde tabancalarla havaya ateş açtı.
  • İHA
  • 27.10.2019 - 10:28

  İstanbul'un çeşitli ilçelerinde yapılan asker uğurlamalarında yine istenmeyen görüntüler ortaya çıktı.

  Bahçelievler Yenibosna Zafer Mahallesi’nde dün saat 19.00 sıralarında toplanan bir grup, asker arkadaşlarını uğurlamak için sokağa çıktı. Meşaleler yakarak semtte yüksek sesli müzik açan şehir magandaları, ardından eğlenmeye başladı.

  UZUN ŞARJÖRLÜ TABANCAYLA DEFALARCA HAVAYA ATEŞ AÇTI

  Ancak bir süre sonra gruptaki gençler, araçlarına binerek konvoy halinde yola çıktı. Dörtlü sinyallerini yakarak cadde ve sokaklarda ilerleyen gruptan motosikletli bir maganda, uzun şarjörlü bir tabancayla binalar arasında defalarca havaya ateş açtı.

  Asker eğlencelerinde trafikte havaya ateş açtılar İZLE

  ONLARCA BİNANIN ARASINDA HAVAİ FİŞEK FIRLATTILAR

  Şehirde adeta terör estiren magandalar hem kendi hem de vatandaşların canını tehlikeye attı. Bir süre daha bu şekilde giden grup, ardından Asmadalı Sokak üzerinde durdu. Burada meşaleler yakarak eğlenmeye devam eden gençlerden bazıları, onlarca binanın arasında çok sayıda havai fişek fırlattı.

  Şehir magandaları trafikte terör estirdi #1

  TOZU DUMANA KATTILAR

  Sultanbeyli’de geçtiğimiz Cumartesi hafta gerçekleştirilen diğer bir asker eğlencesinde ise konvoy halinde trafiğe çıkan sürücülerden biri yanlama hareketi yaptı. Trafiği tehlikeye düşüren maganda hem kendi hem de konvoydakilerinin canını tehlikeye attı. Camlardan da sarkan gençler, mutlak bir kazaya davetiye çıkarttı. Konvoyun ardından semtte bir sokağa gelen sürücülerden biri patinaj çekerek ortalığı dumana boğdu.

  Şehir magandaları trafikte terör estirdi #2

  BİR DE SOSYAL MEDYADAN YAYINLADILAR

  Bir başka asker eğlencesinde ise bir gencin eline aldığı meşale ile yaptığı tehlikeli dans yürekleri ağza getirdi. Trafikte terör üstüne terör estiren ve tozu dumana katan magandalar, tüm bu yaptıklarını kaydedip bir de sosyal medyada yayınladı.

  Şehir magandaları trafikte terör estirdi #3

  POLİS MAGANDALARIN PEŞİNDE

  İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, pompalı tüfekle ateş açarak vatandaşların canını tehlikeye atan, yol kapatıp trafiği tehlikeye sokan, çevreye rahatsızlık veren, trafikte “drift” yaparak abartı egzoz kullanan ve patinaj çeken o magandaları yakalamak için çalışma başlattı.

  Şehir magandaları trafikte terör estirdi #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir