Euro
10.2645
-0.06%
Dolar
8.4514
-0.05%
Altın
501.78
0.13%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
393.481
-2.34%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C

  Şehit annesi: Umarım Kandil'in alındığını da görürüm

  Trabzon Maçka'da PKK'lı teröristlerin saldırısında Eren Bülbül'le birlikte şehit olan Astsubay Ferhat Gedik'in annesi, Kandil'in alınmasını bekliyor.
  • AA
  • 19.06.2018 - 11:53
  Şehit annesi: Umarım Kandil'in alındığını da görürüm

  Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Irak'ın kuzeyinde terör örgütü PKK'ya yönelik başlattığı ve Kandil'i hedef alan operasyonunu, Trabzon'un Maçka ilçesinde teröristlere yönelik operasyonda Eren Bülbül ile şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in ailesi de gönülden destekliyor.

  AFRİN'İN ALINDIĞI GECE ŞEHİT OĞLUNU RÜYASINDA GÖRMÜŞ

  Afrin'in teröristlerden temizlendiği gece oğlunun rüyasına girip kendisine müjdeyi verdiğini belirten şehidin annesi Gedik, Kandil'in temizlendiğini de oğlunu rüyasında görerek öğrenmek istediğini söyledi.

  Şehit annesi: Umarım Kandil in alındığını da görürüm #1

  Gerektiği takdirde kalan 2 oğlunu da askere yollayacağını belirten Hatice Gedik, şöyle konuştu: "Bu yolda, bu uğurda benim oğlum yiğitçe şehit oldu. Canını vatan uğruna seve seve verdi. Gerekirse ben de gider yemeklerini yaparım. Allah oradaki askerlere güç kuvvet versin. Afrin'in alındığı gün gece rüyama oğlum geldi. 'Oğlum otur, nereden geliyorsun' dediğimde, 'Afrin'i aldık, bugün kurtardık. Ben evime gideceğim artık' dedi. İnşallah oğlum Kandil'i de temizler. Umarım aynı rüyayı Kandil'in alındığı gün de görürüm."

  KANDİL OPERASYONUNU TAKİP EDİYORLAR

  Kandil'e yönelik başlatılan operasyonu heyecanla takip ettiklerini söyleyen şehidin babası Ahmet Gedik de bütün memlekette terör örgütünün kökünün kurumasını Allah'tan dilediklerini kaydetti.

  Şehit annesi: Umarım Kandil in alındığını da görürüm #2

  Terörün bitirilmesini beklediklerini vurgulayan Gedik, "İnşallah bu hainlerden kurtuluruz. Vatanımız, insanlarımız rahat eder. Allah devletimize zeval vermesin." diye konuştu.

  Şehit annesi: Umarım Kandil in alındığını da görürüm #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir