Petrol
111.09
1.00%
Euro
16.8649
0.38%
Dolar
15.9007
0.18%
Altın
949.32
0.72%
Borsa
2395
0.96%
Bitcoin
486.215
2.65%
18ºC
İstanbul
Güneşli 18 C

  Şişli'de 2 genç bonzai içti merdivenlere yığıldı İZLE

  Şişli'de bonzai içen iki genç, tırmandıkları merdivenlere yığılıp kaldı.
  • 18.08.2014 - 11:08
  Şişli'de 2 genç bonzai içti merdivenlere yığıldı İZLE

  Şişli de 2 genç bonzai içti merdivenlere yığıldı İZLE #1

  Şişli 19 Mayıs Mahallesi'nde meydana gelen olayda, bir ihbarı değerlendiren polis, "bonzai" adı verilen sentetik uyuşturucu madde kullandıkları iddia edilen iki gencin Mehmetcik Caddesi üzerindeki merdivenlerde baygın halde hareketsiz yattıklarını tespit etti.

  Şişli'de 2 genç bonzai içti merdivenlere yığıldı İZLE

  TIRMANDIKLARI MERDİVENLERDE YIĞILDILAR

  Adları açıklanmayan iki genç, iddiaya göre mahalledeki boş bir arazide sentetik uyuşturucu madde kullandı. Uyuşturucu madde aldıktan sonra bir süre beraber yürüyen iki genç, daha fazla ayakta duramayarak tırmandıkları merdivenlerde yığıldı. Durumu gören çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye polis ve 112 acil servis ekipleri sevk edildi. Olay yerine ulaşan polis, ilk olarak durumu 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi.

  Şişli de 2 genç bonzai içti merdivenlere yığıldı İZLE #2

  GENÇLERDEN BİRİ KENDİNE GELEMEDİ

  Olay yerine gelen sağlık ekipleri, uyuşturucu madde kullanımından dolayı kalbi sıkışan iki gence ilk müdahaleyi yaptı. Gençlerden biri bir türlü kendine gelemedi. Bunun üzerine ambulansa taşındı. Sağlık görevlisi, az da olsa kendine gelen gence bonzai içip içmediklerini sordu. Sağlık görevlisi gence ne kadar içtiklerini ve daha önce kullanıp kullanmadıklarını da sorarak konuşturmaya çalıştı.

  Şişli de 2 genç bonzai içti merdivenlere yığıldı İZLE #3

  BONZAİ KULLANDIKLARI ÖĞRENİLDİ

  İki genç daha sonra aynı ambulansa konarak Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Bu sırada 112 Acil Servis ekibinden bir personelin, telefon ile komuta merkezine şahısların bonzai kullandıkları bilgisini aktardığı görüldü. Diğer yandan gençlerin tedavilerine Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinde devam edildiği, iki arkadaştan birinin durumunun ağır olduğu ifade edildi.

  Şişli de 2 genç bonzai içti merdivenlere yığıldı İZLE #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir