taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3151
6.0944
1223.27
94570.9
209.088

Evinin önünü temizleyen adama saldırı

Samsun'da yaşlı bir adama saldıran kişi, ifadesi alınıp serbest bırakılmıştı. Savcılık, saldırgan hakkında gözaltı kararı çıkarttı ancak gün boyunca hiçbir gelişme olmadı.

İHA | 01.08.2018 - 15:34..
Evinin önünü temizleyen adama saldırı

Samsun Sinop karayolunun servis yolunda meydana gelen olayda, 72 yaşındaki S.Y yağmur dolayısıyla evinin önünde biriken suyu kürekle atmaya çalışırken otomobille yoldan geçen Ç.D. isimli şahsın kullandığı araç tarafından üzerine su sıçradı.

KOMŞULARI HASTANEYE KALDIRDI

Üzerine su sıçrayan yaşlı adamın tepki göstermesi üzere Ç.Y.D. otomobille geri geri gelerek yaşlı adamın yanına geldi. Bu sırada otomobilde bulunan C.D. araçtan inerek yaşlı adamı ölesiye dövdü. Yaşlı adama defalarca yumruk atan C.D.’yi otomobili kullanan Ç.Y.D. kolundan tutup otomobile bindirerek olay yerinden uzaklaştı.

İki genç bahçesini temizleyen yaşlı adamı dövdü VİDEO

Olayı gören yaşlı adamın eşinin çığlık seslerini duyan iş yeri çalışanları aldığı yumruk darbeleriyle yaralanan yaşlı adamı kendi imkanlarıyla bir araca bindirerek Bafra Devlet Hastanesine götürdü.

SERBEST KALDI

Yaşlı adamın ve eşinin şahıslardan şikayetçi olması üzerine İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri aracı ve şahısları tespit etti. Darp olayına karışan C.D ve otomobil sürücüsü Ç.Y.D. karakola götürülerek ifadeleri alındı. İfadeleri alınan şahıslar daha sonra serbest bırakıldı.

KASTEN YARALAMADAN SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Bafra Cumhuriyet Başsavcılığı, yaşlı adamı darp edenlerin serbest kalmasının ardından yapılan soruşturma sonrası yeni kararını açıkladı.

Başsavcılık tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Soruşturma dosyasının Cumhuriyet Başsavcılığımızca 30 Temmuz 2018 tarihinde tevzi edilmesi ve kamera görüntülerinin çözümünün yapılması sonucunda olay daha ayrıntılı değerlendirilerek şüphelilerin "beden ve ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye yönelik kasten yaralama" suçundan yeniden yakalanarak gözaltına alınmaları talimatı verilmiş olup, adli kolluk görevlileri tarafından şüphelilerin yakalanma çalışması devam etmektedir. Olaya ilişkin yeni bir gelişme olduğunda kamuoyu bilgilendirilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Evinin önünü temizleyen adama saldırı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir