taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7106
6.4081
1411.26
97931.55
259.154

İyi Partililer ve CHP'liler eylemde

İstanbul Kartal’dan Ankara’ya, CHP Genel Merkezi önünde eylem yapmak için gelen bir grup partili, protestoya başladı.

İHA | 02.02.2019 - 12:58..
Whatsapp ile paylaş
İyi Partililer ve CHP'liler eylemde

Yerel seçimler için adaylarını tek tek açıklayan partiler, 31 Mart seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. CHP’de ise açıklanan adaylar, parti tabanında ya destek görmüyor ya da beklenileni karşılayamıyor. İyi Partililer de CHP'nin bazı adaylarına tepki gösteriyor.

PARTİLİLER TEPKİLİ

CHP’de, Kadıköy’den sonra Kartal Belediye Başkan adaylığı için Gökhan Yüksel’in adaylığının dillendirilmesi, Kartallı CHP tabanını ve İyi Partilileri rahatsız etti.

Genel Merkez önüne gelen grup, CHP’de Parti Meclisi (PM) sürerken kapıda eylem yaptı. Kartal Belediyesi için yeniden aday gösterilmesi istenilen Öz’ü, bir dönem başkan olarak görmek istediklerini belirtti.

İyi Partililer ve CHP'liler eylemde

"CHP YÖNETİMİ SESİMİZİ DUYSUN"

Partilerden Hidayet Kahraman, "Şu an ki mevcut başkanımızı desteklemek için Genel Merkez önüne geldik. İstanbul’u almak istiyorsak Altınok Öz’ü Kartal’da aday olarak göstermemiz gerekiyor. Lütfen CHP yönetimi bizim sesimizi duysun ve bizim sözlerimize değer versin.” dedi.

İyi Partililer ve CHP'liler eylemde VİDEO


"KAYBEDERSEK MYK ÜYELERİNİN BOYNUNA"

CHP Kartal ilçe örgütünden olan Nuran Lort ise "4 otobüs buraya geldik. Başkanımızı ve kartalı seviyoruz. Partimizi daha iyi bir yere getirmek için buradayız. Altınok Öz, Kartal için büyük bir şans bu şansı çok iyi değerlendirmeliler. Eğer Kartal'ı kaybedersek, bunun günahı bizim MYK üyelerinin boynuna diyorum.” diye konuştu.

İyi Partililer ve CHP'liler eylemde


"ÇIRAK HATALI SOLLARSA ÖLÜR"

Kartallı vatandaş Ceyhun Gümüş, "CHP olarak Kartal’da zincirleri kırdık. Kendi kendini denetleme yaptıran bir başkanımız var Kartal’da. Bizim Gökhan Yüksel ile de bir sıkıntımız yok, genç bir arkadaşımız. Ama Anadolu’da biz söz var, ‘Çırak ustayı sollamaz ise sanat ölür ama çırak ustayı hatalı sollarsa çırak ölür' her şeyin bir zamanı var.” şeklinde konuştu.

İyi Partililer ve CHP'liler eylemde


İYİ PARTİLİ ŞENER: CHP ANTİPATİSİNİN SEBEBİ BU

İYİ Partili olduğunu belirten Kartallı Refik Şener de "Altınok Öz, Kartal’da herkesten oy olabilecek bir şahsiyet. İnsan ayrımı yapmayan ve insan sevgisi ile dolu bir insan . Ayrımcılık yok adamda, sağ imiş sol imiş. CHP’deki antipatisinin sebebi herkese eşit yaklaşmasından kaynaklı, böyle bir insan nasıl baltalanır?” ifadelerine yer verdi.

İyi Partililer ve CHP'liler eylemde


Günün önemli gelişmeleri VİDEO

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir