taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8882
6.5316
1557.18
121474.75
294.857
52443.76

Kartal Devlet Hastanesi'nde intihar girişimi İZLE

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde cama çıkarak intihar girişiminde bulunan bir vatandaşı İHA muhabiri kurtardı.

27.10.2014 - 16:19..
Whatsapp ile paylaş

kartal

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 10’uncu katına çıkan bir şahıs, intihar girişiminde bulundu. Derdini anlatmak için yanına gazeteci isteyen eli bıçaklı şahıs, İHA kameramanı tarafından içeriye çekilerek kurtarıldı.

10'UNCU KATTAN ATLAMAK İSTEDİ

Hastanede yatan yakınıyla ilgilenilmediğini iddia eden M.G., elindeki bıçakla hastanenin 10’uncu katındaki koridorun camına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Uzun süre camda bekleyen şahıs vatandaşlar tarafından ikna edilmeye çalışıldı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekibi sevk edildi.

Kartal Devlet Hastanesi'nde intihar girişimi İZLE

"SAĞLIK BAKANLIĞI BU HASTANEYE EL KOYSUN"

Elindeki bıçakla hastaneyi protesto eden şahıs, derdini anlatmak için kendisini görüntüleyen gazetecilerden birini yanına istediğini söyledi. Bunun üzerine 10’uncu kata çıkan İHA kameramanı, intihar girişiminde bulunan şahısla konuşmaya başladı. Elinde bıçak ile saatler boyu bekleyen emekli M.G, "Benim hastam 2 senedir kanserle boğuşuyor. Beni hastamı Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2 seneden beri alıkoydu. En sonunda benim hastamı kapı dışarıya attılar. Ölüme terk ettiler. Sağlık Bakanlığı bu hastaneye el koysun" diye bağırdı.

Kartal Devlet Hastanesi'nde intihar girişimi İZLE

İHA KAMERAMANI HAYAT KURTARDI

Vatandaşı elindeki kamera ile çekim yaparak oyalayan kameraman uygun anı bulunca polisle birlikte camdan sarkan vatandaşı içeriye çekti. Elindeki bıçağı alan polis şahsı tedavisi için acil servise götürdü. Acil serviste yapılan tedavinin ardından şahıs, polis merkezine götürüldü.

Kartal Devlet Hastanesi'nde intihar girişimi İZLE

Kartal Devlet Hastanesi'nde intihar girişimi İZLE

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir