Euro
11.0823
0.02%
Dolar
9.518
0.19%
Altın
546.8
0.29%
Borsa
1.455
1.58%
Bitcoin
596.638
0.20%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C

  Türkiye'de gelişen yayıncılık sektörü ve Ensonhaber Kitap Ayracı

  2020 yılının TUİK verilerine göre Türkiye’de bir yılda 68 bin 120 kitap yayınlandı. Ensonhaber Kitap Ayracı sayfası da gelişen yayıncılık sektörüne kayıtsız kalmadı.
  • Özel Yazı
  • 05.10.2021 - 12:29
  • Güncelleme : 05.10.2021 - 13:14
  Türkiye'de gelişen yayıncılık sektörü ve Ensonhaber Kitap Ayracı

  Türkiye'de son yıllarda yükselişte olan ve talep gören yayıncılık sektörüyle birlikte yayınlanan kitap sayısında da ciddi bir artış söz konusu. Geçen yıl açıklanan rakamlara göre, Türkiye'de 68 bin 120 kitap piyasaya sürüldü.

  Yayıncılıkta bu denli yükseliş, aynı zamanda editöre olan ihtiyacı da doğurdu ve "Kitap editörlüğü" gibi bir alanın da ortaya çıkmasına önayak oldu.

  Ensonhaber olarak dört yıl önce başlattığımız edebiyat ve kitap içerikli sayfamız, her geçen gün daha çok yükselmeye ve benimsenmeye başlandı.

  Türkiye'nin belki de ilk denilebilecek dijital kitap ve edebiyat sayfamız, okurlarımız sayesinde daha da zirvelere çıkacaktır.

  Her gün değişen manşetleri, farklı farklı içerik ve haberlerle okurlarımızı kitap ve edebiyattan mahrum etmiyoruz. Türk ve dünya edebiyatından gelişen olayları, haberleri, mümkün olduğunca değerli okurlarımıza sunmaya gayret ediyoruz.

  Her alanda farkını ortaya koyan Ensonhaber; kitap ve edebiyatta da aynı farkını konuşturmaya devam ediyor.

  Kitap Ayracı sayfasında kalın; edebiyatın ve kitabın tadına varın...

  TÜRKİYE'DE KİTAP EDİTÖRLÜĞÜ

  Gazetelerin ve dergilerin sayfalarında kitap ve edebiyat haberlerini görmeye alışığız. Bunun yanında dijital medyada bunları görmek pek olası değil. Olsa bile azınlıkta olduğunu söyleyebilirz.

  Ensonahber Kitap Ayracı, dört senedir bu alanda öncülük ediyor ve okurlarını her alanda olduğu gibi bu alanda da haberdar ediyor.

  Türkiye de gelişen yayıncılık sektörü ve Ensonhaber Kitap Ayracı #1

  KİTAP AYRACI...

  Dijital medya organlarında kitap sayfası olan ve her gün ziyaret edilen önemli platformlardan olan Ensonhaber Kitap Ayracı sayfası, okurlarına her gün yeni ve farklı içerikler üreterek, kitapseverlerin gözdesi oldu.

  Ne diyoruz?

  Her şey edebiyat ve kitap aşkı için...

  Ergül Tosun

  Kitap sayfası için iletişim:

  ergul.tosun@ensonhaber.com

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir