Euro
15.2297
0.57%
Dolar
13.4311
0.41%
Altın
793.2850
0.42%
Borsa
2,008.85
-0.27%
Bitcoin
534.476
-6.40%
9ºC
İstanbul
Hafif yağmur 9 C

  Deniz Seki ilk görüş gününde Faruk Salman'ı sordu

  Deniz Seki, ilk görüş gününde nişanlısı Faruk Salman'ı sordu, 'İyi bakın ona, ilaçlarını almayı, yemek yemeyi sakın ihmal etmesin' dedi.
  • 23.11.2014 - 15:17
  Deniz Seki ilk görüş gününde Faruk Salman'ı sordu

  Deniz Seki ilk görüş gününde Faruk Salman ı sordu #1

  Geçtiğimiz günlerde saklandığı Alkent sitesinde yakalanarak cezaevine sevk edilen Seki'nin ilk görüş günü geldi. Cezaevinde Deniz Seki'yi ziyaret eden Takvim yazarı Özgür Aras, izlenimlerini yazdı...

  ''FARUK SALMAN'A GELME DEDİK''

  ''Nişanlısı Faruk Salman gelmek çok istedi ama tansiyon problemi dolayısıyla kendisine 'Gelme' dedik. Telefonum sürekli çalıyor; Faruk Salman, "Ne zaman giriyorsunuz? Çıkışta hemen bana haber verin, onu sevdiğimi söyleyin" cümleleri dökülüyor ağzından.

  ''ONA İYİ BAKIN, İLAÇLARINI ALSIN''

  13 kişilik bir koğuşta kalıyor. Koğuş arkadaşlarının hepsi için "Çok iyiler" dedi. "Görüş gününde ailerinin karşılarına güzel çıksınlar, onlara da moral olsun diye tek tek makyaj yaptım, süsledim onları. Birbirimize moral verdik" dedi.
  -En önemli soru... "Ahh be" dedirten soru. "Faruk, nasıl iyi mi?" Ben anlatıyorum; gelmesini istemedik diye. Cevabı; "Aman iyi bakın ona. İlaçlarını alsın ihmal etmesin, yemek yesin yemekten sonra da ilaçlarını alsın..."

  ''BİZİMKİLERE MORAL VERMİŞ''

  -Kızlarıyla görüşmeye gelen yaşlı bir çiftle göz göze geliyorum. Teyze yanıma geliyor; "Bizimkilere moral vermiş. Onları karşımıza güzel gelsinler diye süslemiş. Çok teşekkür et bizim için Deniz kızımıza" diyor.


  Görüş Bildir