Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
344.117
-0.35%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C
  Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar için devreye girdi

  Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar için devreye girdi

  Hülya Avşar, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ile arasında yaşanan polemik hakkında söylediği sözlerin arkasında olduğunu söyledi. Kaya Çilingiroğlu’nun ise tartışmanın yatışması için görüşmeler yaptığı öğrenildi.
  • 06.03.2015 - 09:32

  Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar için devreye girdi #1

  1980 döneminde idam edilen ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu’nun hayatının TRT tarafından beyaz perdeye yansıtılması ve annesi rolünün ünlü sanatçı Hülya Avşar’a verilmesi konusunda yaşanan krizde Avşar, söylediği sözlerin arkasında olduğunu söyledi.

  KAYA ARAYA GİRDİ

  Kaya Çilingiroğlu ise eski eşi için devreye girdi. Ülkücüler arasında sözü geçen isimlerle Çilingiroğlu’nun görüştüğü ve tartışmanın yatıştırılması için çaba sarf edileceği öğrenildi.

  Basın danışmanı aracılığıyla konuşan Avşar da gelen tepkilerle ilgili, “Söylenecek her şeyi söyledim. Fazla söze gerek yok. Sonuna kadar sözlerimin arkasındayım” dedi.

  Çekimleri yaz aylarında başlayacak filmin yapımcılığını üstlenen Elin Ecealp ise yaşanan polemikle ve filmde değişiklik olup olmayacağı konularına açıklık getirerek “Yaşanan polemiklere rağmen yolumuza devam ediyoruz. Çünkü inandığımız şeyi yapıyoruz. Oyuncu seçmelerimiz de devam ediyor” dedi.

  "HÜLYA AVŞAR TAHRİK EDİYOR"

  MHP Genel Sekreteri Büyükataman, Avşar’ın muhatabı olmadığını ifade edip “Ülkücü Ocakları Genel Başkanı’nın ilk açıklamasına, ‘kim takar ülkücüleri’ diye verdiği cevap tahrik kokuyor” dedi.

  MHP Hülya Avşar'a o rol için tepki gösterdiKaya Çilingiroğlu Hülya Avşar için devreye girdi #2

  Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar için devreye girdi #3

  Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar için devreye girdi #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir