Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
481.854
1.34%
21ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 21 C
  Mesut Özil aldatınca sevgilisi evi terk etti

  Mesut Özil aldatınca sevgilisi evi terk etti

  Alman gazeteleri Mesut Özil'in sevgilisini aldatmasını ve sonra sevgilisi tarafından terk edilmesini konuşuyor. Özil'in sevgilisinin evdeki eşyalarını taşıma görüntüleri de yayınlandı.
  • 25.10.2014 - 10:41

  MESUT

  Arsenal'in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil, bu aralar yeşil sahanın dışındaki hayatıyla gündemde. Aldatma iddiaları ile gündemde olan Türk asıllı futbolcu Mesut Özil ile Alman şarkıcı Mandy Capristo'nun yolları ayrıldı.

  SEVGİLİSİ EVİ TERK ETTİ

  Alman medyasında, ikilinin Londra'daki evlerinin önünde görüntülenen taşıma kamyonu ilişkinin bittiğine bir kanıt olarak gösterildi.

  Mesut Özil ve Mandy Capristo- Foto Galeri

  Kamyona, evdeki birçok eşya ile beraber Capristo'nun beyaz piyanosu da yüklendi. Bild gazetesine konuşan Capristo'nun yakın bir arkadaşı, "Evdeki eşyaların yarısının Mandy'nin" dedi.

  Mesut Özil aldatınca sevgilisi evi terk etti #2

  MESUT'UN YENİ AŞKI MELANİE İDDİASI

  İspanya'da Levante forması giyen Christian Lell, geçtiğimiz günlerde Mesut'a şok bir suçlamada bulunmuş ve Alman yıldızın, sevgilisi Melanie Rickinger ile bir ilişki içerisinde olduğunu ve Mesut'un kız arkadaşını çaldığını söylemişti. Yani Mesut, Capristo ile sevgiliyken Rickinger ile de bir ilişki içerisindeymiş.

  Mesut Özil aldatınca sevgilisi evi terk etti #3

  Mesut Özil aldatınca sevgilisi evi terk etti #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir