Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
440.931
1.84%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C

  Miley Cyrus‘ın kalbi tekledi

  Müziğinden çok skandalları ile gündeme gelen çılgın kız Miley Cyrus sağlığı ile ilgili ciddi problem yaşıyor.
  • 17.04.2014 - 15:37
  Miley Cyrus‘ın kalbi tekledi

  Miley Cyrus‘ın kalbi tekledi #1

  İki gün önce antibiyotik alerjisi nedeniyle hastaneye kaldırılan Cyrus, şimdilik bu sorunu atlatmış görünüyor. Ancak doktorların söylediğine göre 21 yaşındaki şarkıcının kalbiyle ilgili çok daha ciddi sorunları var.

  "KALBİ NORMALDEN HIZLI ATIYOR"

  Önceki günü hastanede geçiren ve ABD turnesinin iki konserini iptal etmek zorunda kalan Cyrus, dün de Twitter sayfasında "Doktorlar bugün de taburcu olmama izin vermiyorlar" mesajını paylaşmıştı.

  In Touch dergisinin Doktor Mark Urman'a dayandırarak ortaya attığı iddiaya göre Cyrus'un taşikardi (kalbin normalden hızlı atması) sorunu var. Genç şarkıcı eğer hayat tarzını değiştirmezse de bu durum ileride çok daha ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Dr Urman yaptığı açıklamada, "Miley Cyrus, kalp kasıyla ilgili hastalıklarla karşılaşabilir. Bunların en kötüsü de kalp krizi" diye konuştu.

  Asi Şarkıcı Miley Cyrus‘ın kalbi tekledi

  "SAHNEDEYKEN KALBİMİ DÜŞÜNMEYE FIRSATIM OLMUYOR"

  Miley Cyrus da daha önce bu konuda açıklamalar yapmıştı. Genç şarkıcı 2009 yılında "Kalp sağlığına dikkat etmesi gerektiğini" söylemişti.

  Cyrus, "Bazen kalbimin atış hızı neredeyse yıldızlara kadar çıkıyor. Sahnedeyken kalbimi düşünmeye hiç fırsatım olmuyor" demişti. Miley Cyrus'ın durumunu olduğundan daha tehlikeli hale getiren bir başka unsur da kendisinin de defalarca itiraf ettiği uyuşturucu haplara olan düşkünlüğü.

  Kısa bir süre önce nişanlısı Liam Hemsworth'ten ayrılan Miley Cyrus'ın son olarak köpeği Floyd'un da ölümünden sonra duygusal sorunlarıyla boğuştuğu konuşuluyordu.

  Miley Cyrus‘ın kalbi tekledi #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir